Velashape İstanbul

VelaShape 3

Velashape III ile kusursuz bir görünüm için fazla kilolardan kurtulmak oldukça önemli bir adımdır. Özellikle göbek, basen ya da kalça gibi alanların bölgesel olarak incelmesi proporsiyonuzda çok büyük ve estetik değişiklikler yaratabilir. Değişiklikler sayesinde kendinizi daha özgüvenli hissederken giydiğiniz her şeyi kendinize daha çok yakıştırabilir ve eskisinden daha sağlıklı ve mutlu hissetmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Hemen Bilgilerinizi Bırakın
Biz Sizi Arayalım  VelaShape 3 Nedir ?

  Hangi Bölgelerde Uygulanabilir?

  Vücutta yoğun olarak yağ birikiminin yaşandığı esas bölgeler; bacaklar, karın ve kalçadır. Bu bölgelerde olumsuz yaşam koşulları, düzensiz beslenme ya da birtakım ilaçların kullanımı gibi nedenler ile büyüme ve yağlanmaya bağlı portakal kabuğu görünümü ortaya çıkabilir. Velashape III bölgesel incelme uygulaması, karın, kalça ve bacak bölgelerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Vücudun diğer bölgelerine oranla daha kalın bir deri tabakasının bulunduğu bu alanlar, dış görünüş için de oldukça kritiktir. Bu nedenle karın, kalça ya da bacak bölgesinde meydana gelecek olumlu değişiklikler en iyi dış görünüşü yakalamak için son derece gereklidir.

  Velashape III bölgesel zayıflama sayesinde tüm bu bölgelerdeki yağlardan kurtulabilir; ince bir karın çevresine, şekilli bir kalçaya veya manken gibi bacaklara sahip olabilirsiniz. Yalnızca inceltmek ile kalmayıp selülit görünümünü de ortadan kaldıran bu işlem sayesinde istediğiniz her şeyi kendinize yakıştırarak giyebilir ve her zaman güzelliğiniz ile dikkat çekme fırsatına sahip olabilirsiniz.

  VelaShape 3 İstanbul Kadıköy

  Bölgesel Zayıflama İşleminin Süreci ve Süresi Nedir?

  Velashape III bölgesel zayıflama işlemi hem uygulayıcılar hem de müşteriler için oldukça kolay bir süreçtir. Uygulamadan önce önemli olan hastanın vücut yapısının belirlenmesi ve işlemin uygulanmasına gereksinim olan bölgenin belirlenmesidir. Bu saptamanın ardından Velashape III cihazı ile bölgesel zayıflama işlemine başlamak mümkündür.

  Velashape Kaç Seans Uygulanmalıdır ?

  Farklı seanslar halinde gerçekleştirilen uygulama süreci, kullanıcının ihtiyacına göre uzatılabilir ya da kısaltılabilir. Genellikle 4 ile 6 seans arasında değişen bu süre zarfında işlem yapılan bölgedeki değişiklikler ilk seansların hemen ardından ortaya çıkmaya başlar. Seanslar arasında minimum 7 ve maksimum 10 gün bulunması uygun görülürken bölgesel incelmenin etkinliğine göre seans ve gün sayısının artırılması mümkündür. Bölgesel incelme sağlanacak bölgeye yapılan ayrıntılı analizler sonucunda kişinin seanslara devam etmesi ya da uygulamanın bitirilmesine karar verilir.

  Velashape III ameliyatsız bölgesel zayıflama işlemi gerçekleşirken sonucun daha etkili olabilmesi için uygulama yaptıran kişinin beslenme düzenine ve egzersizlerine devam etmesi olumlu bir etkendir. Bu sayede daha ilk seanstan itibaren incelme ve ciltteki selülit görünümünün ortadan kalkması konusunda gelişme sağlanabilir.

  VelaShape 3 Cihazı

  Bölgesel Zayıflama İşlemi Nasıl Yapılır?

  Velashape III vakum, kızılötesi ve radyofrekans dalgalarını kullanan bir cihaz olarak bu üç ana işlemi bir araya getirir. İşlem esnasında; ilk olarak inceltilmesi istenen bölgede yoğun bir vakum etkisi yaratılarak yağ dokusunun gevşemesi ve o bölgede yoğunlaşması sağlanır. Ardından gelen kızılötesi ışınlar yağ hücrelerinin zarını incelterek zayıflama sürecinin başlamasını sağlar. Kızılötesi ışınların yarattığı ısınma etkisinin ardından ise etkin bipolar radyofrekans dalgaları kullanılarak yağ yakımı gerçekleştirilir. Aynı bölgeye belirli gün aralıkları ile yapılan bu işlem sonucunda karın, kalça ve bacak gibi alanlardaki yağ dokusunun gözle görülür derecede azaltılması mümkün hale gelir.

  VelaShape 3

  Bölgesel Zayıflama İşlemi Ağrılı Mıdır?

  Pek çok bölgesel zayıflama yöntemi ağrılı ve acılı süreçleri barındırabilir. Özellikle bu konuda gerçekleştirilen cerrahi müdahalelerin pek çoğu hastaların belirli süreler boyunca ağrı çekmesine neden olabilir. Velashape 3 bölgesel zayıflama işlemi ise uygulama esnasında vücutta herhangi bir ağrı ya da acı hissi yaratmaz. Isı etkili bir masaj etkisi yaratan bu uygulamanın kan dolaşımını artırması nedeni ile rahatlatıcı etkisi bulunduğu, kullanıcı yorumları arasında yer alır. İşlemin ardından uygulama bölgesine kızarıkların ortaya çıkması olasıdır. Ancak, bu kızarıklıklar da kısa sürede yok olur ve deri eski haline geri döner. Böylece Velashape 3, bölgesel incelme alanında en ağrısız ve acısız yöntemlerden biri olarak pek çok kişinin favorisi haline gelir.

  VelaShape 3

  Bölgesel Zayıflama Hangi Durumlarda Uygulanmamalıdır?

  Velashape III uygulamasının öncesinde kişinin işlem için uygun olup olmadığına dair uzmanlar tarafından bir analizin gerçekleştirilmesi gerekir. Özellikle kan ve kalp ile ilgili hastalıklara sahip bireylerin bu işlem öncesinde hekimlerine danışmaları uygundur. Ayrıca damar tıkanıklığı ilaçları, aspirin, kalp ilaçları gibi ilaçlar kullanılıyorsa uygulamadan en az iki hafta önce bu ilaçların kullanımı sonlandırılmış olmalıdır. Bölgesel inceltme yapılacak alanda enfeksiyon ve yaraların bulunmaması da uygulamanın gerçekleştirilmesi için dikkat edilmesi gereken unsurlardandır. Buna ek olarak Velashape III bölgesel zayıflama işleminin gebe kadınlara uygulanması uygun değildir. Bunun dışındaki tüm durumlarda bacak, kalça ve karın bölgeleri için Velashape uygulaması yapılabilir.

  VelaShape 3 Cihazı

  Uygulaması Kaç Cm İncelme Sağlar?

  Velashape III uygulamasının zayıflatma oranları kişinin vücut yapısına ve işlemin performansına göre değişiklik gösterebilir. Özellikle seanslara başlanmasının ardından müşterinin hayat standartlarını yükseltmesi ve işlemi destekleyici bir beslenme ve egzersiz rutini ortaya çıkarması sonuçları oldukça olumlu bir biçimde etkiler. Bununla birlikte ortalama 10’ar günlük aralar ile gerçekleştirilen toplam 4 ile 6 seans uygulanan bölgede, 1 ila 2,5 cm düzeyinde bir incelmenin görülmesi beklenir.

  Siz de bu uygulamayı tercih ederek kolay bir biçimde fazlalıklarınız dan kurtularak hayal ettiğiniz fiziğe erişmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz!

  VelaShape 3 En İyi Bölgesel Zayıflama Cihazı

  Bölgesel incelme konusunda pek çok cerrahi müdahale seçeneği bulunuyor olsa da bu sürecin bıçak altına yatmadan gerçekleştirilmesini sağlayan yöntemler tercih etmek sizin için doğru karar olabilir. Bu noktada son teknolojinin ürünü olan ve sizi kısa sürede istediğinizi görünüme en uğraşsız yollardan kavuşturacak olan Velashape III) en iyi sonuçlar için etkili bir alternatiftir. Velashape, bölgesel incelme konusunda özelleştirilmiş ve farklı aşamaları ile vücudunuzun pek çok farklı bölgesinde kusursuz ve kesin sonuçlar yaratan bir cihazdır. Bu cihaz yardımı ile selülit görünümünden kurtulabileceğiniz gibi birkaç seans sonunda ameliyatsız, ağrısız ve acısız olarak bölgesel zayıflamanın ayrıcalığını keşfedebilirsiniz.

  Velashape III, ameliyatsız bölgesel zayıflama konusunda kendi alanında çığır açan bir teknoloji sunar. Daha önceleri ayrı cihazlar kullanılarak gerçekleştirilen üç ayrı işlemi tek bir araç ile yapabilme imkanı yaratan bu cihaz sayesinde bölgesel olarak inceltilmesi istenen vücut alanına kolayca en etkili uygulamayı yapmak mümkün hale gelir. Vakum, kızılötesi ve radyofrekans dalgalarından oluşan bu üçlü uygulama vücuttaki yağların bir noktada yoğunlaştırılması ve daha sonra ısıtılarak yağ dokusunun azaltılması olarak açıklanabilecek bir süreci kapsar.

  Velashape, pek çok farklı güzellik teknolojisinin bir araya getirilmesinden oluşmuş son derece işlevsel bir cihaz olup uzmanlar tarafından uygulandığında oldukça kısa bir zaman dilimi içerisinde sonuçlarını görmenizi sağlayacak devrim niteliğinde bir uygulamadır. İnsan sağlığına hiçbir zararı bulunmayan bu uygulama sayesinde siz de vücudunuzun farklı bölgelerindeki fazlalıklardan kurtulabilir; estetik müdahalelere gerek kalmadan bölgesel olarak zayıflayabilirsiniz.

  7 Hasta Yorumu
  1. merven cantürk

   Songül hanımla görüştükten sonra 3 seans satın aldım detaylıca anlattı ve ilk seans da bile bacaklarımın sıkılaştığını hissettim.

  2. Ayşegül

   başarılı ve dürüstler exstra hydrafacial hediye ettiler basen bölgemse bariz bir incelme oldu çok memnun kaldım fakat yediklerinize de dikkat etmeniz gerekiyor.

  3. Feriha Can. Z.

   ilk seansta 2.3 cm incelme cihaz orjinal daha önce çok yaptırdım bu işlemi ama ilk seansta bile etkili devam edeceğim.

  4. sevda yılmaz

   belli bir kiloda olan ve bölgesel yağlanmada etkisi var ama ciddi bir göbeklenme var ise zor. Bacak bölgemde ciddi fark var ama göbekten biraz gitti.

   1. Sevda Hanım Merhaba Tekrardan;

    Bu işlem fazla kilosu olan insanlar için önerilmez onun çözümü diyet spor ve vaser liposuction önerilebilir.

    İdeal kilonun biraz üstünde ve bölgesel yağlanması olan kişilerde ciddi fark ediyor.

  Sizin Yorumunuz