Flora Klinik

Teknolojiler

Estetik ve güzellik sektöründeki en yenilikçi cihazları akıllı otomasyon teknolojisi ile birleştiren Flora Klinik, ihtiyacınız olan tüm güzellik ihtiyaçlarına son teknolojik cihazlarla yanıt veriyor. Ağrısız, acısız, hızlı ve konforlu çözümler sunan HydraFacial Cilt Bakımı, VelaShape 3, Altın İğne Scarlet S, Ultraformer 3 ile Ameliyatsız Yüz Germe, Q Switch Lazer, Cooltech Soğuk Lipoliz, Vaser Liposuction Yağ Aldırma, Dermapen Uygulaması ile siz de öz güveninizi tazeleyecek benzersiz uygulamalarımız ile tanışabilirsiniz.

HydraFacial Cilt Bakımı ile Işıl Işıl Ciltler

Kişiye özel olarak alanında uzman güzellik uzmanlarımız ile uyguladığımız Hydrafacial Cilt Bakımı ile ışıl ışıl ve sağlıkla parlayan bebeksi bir cilde sahip olabilirsiniz. Zamanın, stresin ve çevresel faktörlerin olumsuz etkisini geriye saran Hydrafacial Cilt Bakımı ile zamanı geri sarabilirsiniz.

VelaShape 3 ile Hayatınızdaki Fazlalıkları Atın

Vücudunuzdaki bölgesel fazlalıklardan kusursuz bir şekilde korunmanızı sağlayan Velashape III ile kalça, göbek ve basen gibi bölgelerdeki yağ birikimlerinden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.

Altın İğne Scarlet S ile Ameliyatsız Tedavisi Keşfedin

Radyofrekans sistemi ile fraksiyonel mikroiğnelerle gerçekleştirilen Altın İğne Scarlet S ile enerjisinin gücünü keşfedin. Ciltteki hasarlı dokuların enerjiyle onarılmasını sağlayan bu sistem ile cildinizdeki değişime siz bile inanamayacaksınız!

Ameliyatsız Yüz Germe ile Zamanı Geri Sarın

Ortalama 45 dakikada yüzünüzü canlandırmaya ne dersiniz? Yüzün sıkılaşmasını ve canlanmasını sağlayan ameliyatsız yüz germe işleminde HIFU teknolojisini kullanan Flora Klinik, Ultraformer 3 Cihaz ile işlevini yitiren dokuların da canlanmasını sağlar.

Q Switched Nd YAG lazer

Detaylı bilgi için tıklayın

Q Switch Lazer ile Akne İzlerine Veda Edin

Gelişmiş teknolojisi ile akne izlerini kalıcı bir şekilde ortadan kaldıran Q Switch Lazer, aynı zamanda yüzdeki renk eşitsizliğini de yok eder. Renk bakımından eşitlenmiş ve sıkılaşmış bir cilt için siz de q switched ND yag lazer mucizesini keşfedin.

Cooltech Soğuk Lipoliz

Detaylı bilgi için tıklayın

İnatçı Yağlara Cooltech Soğuk Lipoliz Çözümü

Vücudunuzdaki inatçı yağlardan daha üstün bir teknoloji var! Cooltech Soğuk Lipoliz ile iç bacak, basen ve göbek gibi bölgesel yağlanmalardan kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Gelişmiş kriyoadipoliz teknolojisi ile istediğiniz oranda incelmek için Avrupa medikal sertifikası olan CE0051 gücünden yararlanın.

Vaser Liposuction Yağ Aldırma Teknolojisi

Dirençli yağların yok edilmesinde üstün bir teknolojiye sahip olan Liposuction ile bölgesel yağların emilimini sağlayabilirsiniz. Bölgesel şekillendirmede en büyük yardımınız olan Liposuction ile vücudunuzu ideal bir forma sokun.

Standart Ötesi Dermapen Teknolojisi

Cildiniz ile sorunlardan kalıcı olarak kurtulmak ister misiniz? Dermapen teknolojisi ile cildinizdeki leke ve sorunlardan tamamen kurtulabilirsiniz. Cildin kendi kendini tedavi etmesi esasına dayanan dermapen uygulaması ile aynı zamanda yaşlanmanın etkilerini de bertaraf edeceksiniz.

Anlaşmalı Hastanelerimiz