Skip links

Teknolojiler

Estetik ve güzellik sektöründeki en yenilikçi cihazları akıllı otomasyon teknolojisi ile birleştiren Flora Klinik, ihtiyacınız olan tüm güzellik ihtiyaçlarına son teknolojik cihazlarla yanıt veriyor. Ağrısız, acısız, hızlı ve konforlu çözümler sunan HydraFacial Cilt Bakımı, VelaShape 3, Altın İğne Scarlet S, Ultraformer 3 ile Ameliyatsız Yüz Germe, Q Switch Lazer, Cooltech Soğuk Lipoliz, Vaser Liposuction Yağ Aldırma, Dermapen Uygulaması ile siz de öz güveninizi tazeleyecek benzersiz uygulamalarımız ile tanışabilirsiniz.

hydrafacial-cihazi

HYDRAFACİAL MD

Kişiye özel olarak alanında uzman güzellik uzmanlarımız ile uyguladığımız Hydrafacial Cilt Bakımı ile ışıl ışıl ve sağlıkla parlayan bebeksi bir cilde sahip olabilirsiniz. Zamanın, stresin ve çevresel faktörlerin olumsuz etkisini geriye saran Hydrafacial Cilt Bakımı ile zamanı geri sarabilirsiniz.

VELASHAPE III

Vücudunuzdaki bölgesel fazlalıklardan kusursuz bir şekilde korunmanızı sağlayan Velashape III ile kalça, göbek ve basen gibi bölgelerdeki yağ birikimlerinden kalıcı olarak kurtulabilirsiniz.

scarlet-s

SCARLET S

Radyofrekans sistemi ile fraksiyonel mikroiğnelerle gerçekleştirilen Altın İğne Scarlet S ile enerjisinin gücünü keşfedin. Ciltteki hasarlı dokuların enerjiyle onarılmasını sağlayan bu sistem ile cildinizdeki değişime siz bile inanamayacaksınız!​

ultraformer-3

ULTRAFORMER III

Ortalama 45 dakikada yüzünüzü canlandırmaya ne dersiniz? Yüzün sıkılaşmasını ve canlanmasını sağlayan ameliyatsız yüz germe işleminde HIFU teknolojisini kullanan Flora Klinik, Ultraformer 3 Cihaz ile işlevini yitiren dokuların da canlanmasını sağlar.

Q-Switched

q SWİTCHED ND YAG LAZER

Gelişmiş teknolojisi ile akne izlerini kalıcı bir şekilde ortadan kaldıran Q Switch Lazer, aynı zamanda yüzdeki renk eşitsizliğini de yok eder. Renk bakımından eşitlenmiş ve sıkılaşmış bir cilt için siz de q switched ND yag lazer mucizesini keşfedin.

Cooltech-soguk-lipoliz

COOLTECH SOĞUK LİPOLİZ

Ortalama 45 dakikada yüzünüzü canlandırmaya ne dersiniz? Yüzün sıkılaşmasını ve canlanmasını sağlayan ameliyatsız yüz germe işleminde HIFU teknolojisini kullanan Flora Klinik, Ultraformer 3 Cihaz ile işlevini yitiren dokuların da canlanmasını sağlar.

vaser-liposuction

VASER LİPOSUCTİON

Dirençli yağların yok edilmesinde üstün bir teknolojiye sahip olan Liposuction ile bölgesel yağların emilimini sağlayabilirsiniz. Bölgesel şekillendirmede en büyük yardımınız olan Liposuction ile vücudunuzu ideal bir forma sokun.

DERMAPEN III

Cildiniz ile sorunlardan kalıcı olarak kurtulmak ister misiniz? Dermapen teknolojisi ile cildinizdeki leke ve sorunlardan tamamen kurtulabilirsiniz. Cildin kendi kendini tedavi etmesi esasına dayanan dermapen uygulaması ile aynı zamanda yaşlanmanın etkilerini de bertaraf edeceksiniz.

Call Now Button
× WhatsApp