fbpx
Menü
Türkçe İngilizce Arapça

Ücretsiz Muayene

“Ülkemizde sağlık turizmi alanında modern hastaneleriyle, uzmanlaşmış doktorlarla, yetişmiş insan gücü, tecrübe ve teknolojik alt yapı ile hizmet veren kuruluşumuz, ücretsiz muayene hizmetiyle de sizlere yardımcı olmaktadır. Muayene sonucunda ihtiyacınız olan tedavi seçenekleri sizlere sunulacaktır. Bu alanda dünyada gözde ülkeler arasında bulunan ülkemizde sağlığınıza kavuşmak, sağlığın devamlılığını sağlamak için kurumumuza danışabilir, hizmetlerimizden yaralanabilirsiniz.”

Ücretsiz VIP Transfer

“Sağlık sorunları nedeniyle ülkemizdeki sağlık turizmi faaliyetlerinden yararlanmak isteyenlere ücretsiz VIP transfer olanağı sunuyoruz. Ulaşımda sorun yaşanmaması ve sağlık turizmi alanında sunulan hizmetlerden tam anlamıyla yaralanmanızı sağlamak firmamızın hizmet anlayışıdır. Firmamız sağlığınızın ihmal edilmeyecek kadar değerli olduğunu bilerek hizmet vermektedir. Havaalanından istediğiniz yere, sağlığınızı stabil tutacak güvenli koşullar altında ulaştırılacaksınız.”

Otel Rezervasyonu

“Sağlık turizm kapsamında ülke içinden gelecek ya da ülkemizi ziyaret edecek olan kişilerin otel rezervasyonu konusunda sıkıntı yaşamaması için, tüm düzenlemeleri firmamız yapmaktadır. Ülkemize geleceklerin bu konuda sıkıntı yaşamaması için, ihtiyaç duyulan otel rezervasyonu firmamız tarafından yapılmaktadır. Bu hizmetlerimiz uluslararası standartlara da uygun yapılmaktadır. Ülkemizde kaldığınız sürece ulaşım, konaklama, rehabilitasyon hizmetleri, sağlık tesisleri ihtiyaçlarınızı karşılayacak kalitede düzenlenmektedir.”

Ücretsiz Danışmanlık

“Sağlık turizmi alanında ihtiyaç duyacağınız hizmetler konusunda firmamızdan ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Firmamız uluslararası platformda tıptaki yeni gelişmeleri yakından takip etmekte ve sizleri en doğru şekilde aydınlatmaktadır. Bir sağlık kuruluşu olarak sağlık hizmetlerini doğru yerden ve en iyi şekilde almanız için sizleri yönlendiriyoruz. Ülkemizdeki sağlık hizmetlerinden yararlanarak, sağlığınızı tekrar kazanmak, sağlığınızı korumak için ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.”

Anlaşmalı Hastanelerimiz

“Kurumumuzdan sağlık turizmi kapsamında hizmet almak isteyen herkese ücretsiz VIP transferi, ücretsiz danışmanlık ve muayene hizmetlerini sunuyoruz. Bunun yanında anlaşmalı hastanelerimiz aracılığıyla üstün hizmet kalitesiyle sizlere yardımcı oluyoruz. Tıptaki her alanda hizmet alabileceğiniz düzeyde donanıma sahip olan hastanelerimizde sağlığınızı kazanmanız, yaşamınıza sağlıklı bir şekilde devam etmeniz için en iyi hizmeti alacaksınız.”

Tercümanlık Hizmeti

“Ülkemizin sağlık turizmi kapsamında sunduğu hizmetlerden faydalanmak isteyen, ancak dil konusunda sorun yaşayacağını düşünenler için kurumumuz tercümanlık hizmeti de vermektedir. Ülkemize geldiğiniz andan itibaren tercümanımız size yardımcı olacaktır. Kendinizi ülkenizde gibi hissetmeniz için her türlü olanağı sizlere sunmaktayız. Bu konuda bilgi almak için ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.”

+90 555 104 00 89
WhatsApp ile Sor