Skip links

Sağlık Turizmi

ucretsiz-muayene

Ücretsiz Muayene

Flora Klinik, Türkiye’ye Estetik Operasyon İçin Gelmek İsteyen Değerli Misafirlere Sağlık Turizm Seyahat Acentası Hizmetleri Sunmaktadır. Kaliteli ve ücretsiz bilgi hizmeti veren kliniğimizde, muayene öncesi ve sonrası hastaların kişisel ihtiyacına en uygun tedavi seçenekleri sunulur. Estetik operasyonlar açısından en fazla rağbet gören ülkelerden biri olan Türkiye’de arzu ettiğiniz sağlıklı ve estetik görünüme kalıcı sonuçlarla ulaşmak için kurumumuza ücretsiz bilgi başvurusu yaparak bilgi alabilir, güvenilir Sağlık Turizmi hizmetlerimizden faydalanmaya başlayabilirsiniz.

arac

Ücretsiz VIP Transfer

Flora Klinik olarak, İstanbul dışından gelen ve sağlık turizmi kapsamında hizmet almak isteyen hastaların operasyon öncesi ve sonrası sürecini konforlu bir hale dönüştürmek amacıyla ücretsiz VIP transfer hizmeti de sunuyoruz. Hasta sağlığının birincil derecede öneme sahip olduğu bilinciyle hizmet veren Flora Klinik, ücretsiz VIP transfer ile hastalarına havaalanı– konaklama yeri ulaşımı açısından rahat ve güvenli bir hizmet sunar.

otel-rezervasyonu

Otel Rezervasyonu

Flora Klinik, sağlık turizmi kapsamında Türkiye içi ya da yurt dışından gelen hastalara operasyon öncesi ve sonrasında konforlu bir ortam oluşturmak adına otel konaklama ve rezervasyon hizmeti verir. Yurt içi ve yurt dışından gelen misafirlerin konaklama sorunu yaşamalarını önlemek için süreci bütünüyle takip ederek, her aşamayı uluslararası standartlara uygun şekilde gerçekleştirir. Bu doğrultuda, sağlık turizmi uygulamaları, hastaların ulaşım, konaklama, sağlık tesisleri ve rehabilitasyon açısından ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde düzenlenir.

Ücretsiz Danışmanlık

Flora Klinik, tıp dünyasındaki global gelişmeleri takip ederek, hastalarına etkili çözümler sunar. Birincil önceliği hasta sağlığı ve memnuniyeti olan merkezimiz, ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacak sağlık hizmetlerini almanız için sizi yönlendirir. Gelişmiş teknolojileri ve uzman kadrosuyla estetik sağlık alanında sıkça tercih edilen Flora Klinik, Türkiye’de sağlık ve estetik sorunlarınıza çözüm bulmak için ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

anlasmali-hastanelerimiz

Anlaşmalı Hastanelerimiz

Flora Klinik sağlık turizmi kapsamında ücretsiz VIP transfer, ücretsiz danışmanlık ve muayene hizmetleri sağlar. Ayrıca, kliniğimiz teknolojik yeterliliğe sahip cihazlar ve uzman sağlık kadrosu ile fark yaratan hastaneler aracılığıyla uluslararası standartlarda hizmet verir. Tam donanımlı hastaneler ile beraber çalışan Flora Klinik, hastaların sağlık sorunları için en doğru çözümü kaliteli hizmet doğrultusunda almaları hedeflenir.

1- Memorial Hastanesi
2- Medicana Hastanesi
3- Acıbadem Hastanesi
4- Medicalpark Hastanesi
5- Florence Nightgale Hastanesi

Call Now Button