Skip links
Hydrafacial

Hydrafacial İşlemi: Cilt Bakımında Yenilikçi Yaklaşım

Cilt Bakımında Ay Sonuna Kadar %25 İndirim!

Hemen bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.

  27
  Sağlık Hizmet Kategorisi
  12
  Doktor & Sağlık Profesyoneli
  32
  Yurtdışı Transfer Noktası
  5
  Anlaşmalı Hastane

  Hydrafacial'ın Avantajları Nelerdir?

  Derinlemesine temizlik ve peeling ile cildin yenilenmesi

  Ciltteki lekelerin ve kırışıklıkların azalması

  Cilt tonunun düzeltilmesi ve cildin parlaklığının artırılması

  Hassas ciltler için de uygun olması ve ağrısız bir işlem olması

  Hydrafacial Nedir? Ne İşe Yarar

  Cildin derinlerine işleyen kir, yağ ve makyaj kalıntıları zamanla cildi matlaştırır, nefes almasını engeller. Bunun sonucunda da leke ve kırışıklık oluşumuna yol açar. Kozmetik amaçlı hazırlanmış yüz maskeleri cildin derinine nüfuz edemediği için, deri alt tabakasında kir ve yağ birikimi devam eder. Bu soruna çare arayan kozmetik ve dermatoloji uzmanları, yıllar boyunca deneme yanılma yöntemiyle pek çok spesifik teknoloji geliştirdiler; ta ki HydraFacial cilt yenileme teknolojisine ulaşana kadar!

  Hydrafacial Nasıl Uygulanır?

  Hydrafacial Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

  Öncelikle cilt derinlemesine temizlenerek gözeneklerin yumuşaması sağlanır. Hydrafacial işleminde kullanılan vortex teknolojisi ile çalışan vakum sistemiyle cilt, siyah noktalardan arındırılır. Ayrıca ölü epidermis, mikro düzeyde soyularak taze bir cilt katmanına ulaşılır. Son olarak cilt dokusunu uyarmak için LED terapisi uygulanır. Kırmızı led ışık lifleri uyarır cildin yenilenmesi ve sıkışmasını sağlar. Mavi led ışık porları temizleyerek cildin sakinleşmesini sağlar.

  Flora Klinik

  Hydrafacial fiyatı ne kadar?

  Hydrafacial İşlemi Ne Zaman Görülebilir Sonuçlar Verir?

  Hydrafacial işleminin hemen ardından cilt daha parlak, yumuşak ve pürüzsüz bir görünüme sahip olur. Ancak, en iyi sonuçlar için genellikle birkaç işlem gerekebilir. İşlem sonrası ciltte hafif kızarıklık veya hassasiyet görülebilir, ancak bu geçici bir durumdur.

  Hydrafacial Uygulaması Ne İşe Yarar?

  Hydrafacial cilt bakımı vakum ile yapıldığından dolayı ağrısız ve acısız bir yöntemdir. Peki hydrafacial cilt bakımı ne işe yarar? Cildi yıpratmadan ölü derilerden, fazla yağdan, gözeneklerden ve siyah noktalardan arındırır. Cilde nem vererek cildin parlamasını, ışıldamasını ve aynı zamanda sağlıklı gözükmesini sağlar. Daha sağlıklı, güzel ve genç görünümlü bir cilde sahip olmak isteyenler için tercih edilen bir işlemdir. Akne, sivilce ve leke oluşumunu önlerken var olan akne, sivilce ve lekeler üzerinde tedavi edici özelliği vardır. Yaşlanma karşıtı etkisi kanıtlanmıştır. Cildin elastikiyetinin ve kolajen miktarının artmasını destekler. Bu özelliğinden dolayı da ciltte var olan ince kırışıklıkları yok ederken yeni kırışık oluşumunun önüne geçer. Hydrafacial uygulaması sayesinde tek bir yöntem ile çok yönlü tedavi gerçekleşir. Sıklıkla merak edilen hydrafacial ne işe yarar sorusu bu şekilde yanıtlanabilir.

  Hydrafacial Uygulaması Ne İşe Yarar?
  Videoyu Oynat

  SIKÇA SORULAN SORULAR

  Hydrafacial, cilt temizliği, peeling, cilt yenilenmesi ve nemlendirme gibi adımları içeren bir cilt bakımı işlemidir.

  Hydrafacial işlemi, cilt temizliği, peeling, vakumlu cilt temizliği, cilt yenileme serumu uygulaması ve nemlendirme adımlarını içerir. Uzman bir estetisyen tarafından uygulanır.

  Hydrafacial, tüm cilt tiplerine uygun bir cilt bakımıdır. Akne, leke, kuru cilt, yağlı cilt gibi farklı cilt sorunları olan kişilere uygulanabilir.

  Hydrafacial işlemi genellikle ağrısızdır. Hafif bir rahatsızlık hissedilebilir ancak genellikle tolerans edilebilir bir düzeydedir.

  Hydrafacial işlemi genellikle 30 ila 45 dakika arasında sürer. Ancak işlem süresi cilt tipine ve uygulanan ek tedavilere göre değişebilir.

  Hydrafacial işleminden sonra genellikle cilt daha parlak, yumuşak ve pürüzsüz bir görünüme sahip olur. Gözeneklerin sıkılaştığı, lekelerin azaldığı ve cildin daha genç ve canlı göründüğü görülebilir.

  Hydrafacial Uygulaması Aşamaları

  Hydrafacial, cildin nemlenmesini, yenilenmesini, gözeneklerin hava almasına yarayan bir cilt bakım uygulamasıdır. Hydrafacial cilt bakımı ağrısız olarak gerçekleştirilmektedir. Ortalama olarak 40 dakika sürmektedir. Sırasıyla Hydrafacial Uygulaması Aşamalarına bakacak olursak:

  Serum İnfüzyonu

  Gözeneklerden ve ölü deri hücrelerinden arındırılan cildinize Yaşlanma ve Kırışıklık Önleyici Serumlar el değmeden cildinizin en derin katmanlarına etki edeceke şekilde uygulanır. Bu aşamda kullanılan cilt bakım serumlarını şu şekilde sıralamak mümkündür:

  • DermaBuilder™ (İnce Çizgileri ve Kırışıkları Önlemeye Yarar),
  • Britenol ™ (Cildinizde Bulunan Lekelerin Tonunu Açar, Güneş Lekelerini Tedavi Eder),
  • Brightalive Skin Brightener (Cildinizin Parlamasını ve Aydınlanmasını Sağlar),

  Derinlemesine Nemlendirme

  Hyaluronik Asit, İnositol, Kalsium Pantotenat İçeriğiyle Antiox – 6 ™ Cildinizi Nemlendirir, Rahatlatır, Yumuşamasını Sağlar. Gözeneklerden ve ölü hücrelerden arındırılmış cildinizin içerisinde bulunan vitaminler sayesinde (Retinil Palmitat (A Vitamini), Tokoferol (E Vitamini) yenilenme sürecini hızlandırır.

  LED Işık Terapisi

  Hydrafacial Cilt Bakımının son aşamasıdır.

  Hydrafacial Cilt Bakımını Kırmızı Led Işık: Cildinizin Kolejen üretmesi tetiklenir, temizlenmiş gözenekleriniz sıkışlaşır.

  Hydrafacial Cilt Bakımını Mavi Led Işık: Cildinizin sakinleşmesini ve yatıştırılmasını sağlar.

  Hydrafacial Avantajları Nelerdir?

  Hydrafacial uygulamasının diğer yöntemlere göre çok büyük avantajları bulunmaktadır. Bunların bir kısmı şu şekilde sıralanabilir:

  • Hassas cilt tipleri dahil olmak üzere tüm cilt tiplerine uygulanabilir.
  • Hydrafacial konforlu bir cilt bakım yöntemidir. İşlem sırasında cilde enjeksiyon uygulaması yapılmadığı için ağrı, acı ve sızı hissedilmez.
  • Seans sonunda akut etki elde edilerek cildin bakımı ve derinlemesine temizliği sağlanır.
  • İlk seanstan itibaren kalıcı sonuçlar ortaya çıkar.
  • Akne tedavisinde etkili bir yöntemdir.
  • Ciltteki ton farkını eşitler. Cildin rengini açar. Güneş lekelerinin giderilmesinde etkili bir yöntemdir.
  • Herhangi bir yan etkisi yoktur.
  • Şişlik, ödem ciltte tahriş ve kızarıklık oluşturmaz.
  • Sağlıklı bir cilt görünümü elde edilir.
  • Gözeneklerin sıkılaşmasını sağlayarak siyah nokta, akne ve lekelerin yeniden oluşmasının önüne geçer.
  • Tüm mevsimlerde uygulanabilir.
  • Yaşlanma karşıtı koruma sağlar, cilt elastikiyetini artırarak genç bir görünüm kazandırır.
  • Cildin var olan ince çizgi ve kırışık görünümünü azaltarak yeniden oluşumunu engeller.
  • Lifting etkisi sayesinde cilde gerginlik kazandırır.

  Hydrafacial Kaç Seans Yapılmalıdır ?

  Cilt tipine ve yaşa göre farklılık gösteren hydrafacial uygulama seansları ilk uygulamadan itibaren etkisini gösterirken cilt problemlerini, 2 hafta arayla 5 – 6 seans sonunda başarıya ulaşılır. Bir seans yaklaşık 40 dakika kadar sürer. Hem kısa sürede hem de çabuk olarak uygulanabilir. Genel olarak cilde nem ve canlılık kazandırmak için yapılan hydrafacial uygulaması ayda bir olarak yapılması yeterlidir. Hydrafacial ne sıklıkla yapılmalı veya hydrafacial kaç seans yapılmalı soruları bu şekilde cevaplanabilir.

  Hydrafacial Zararları Nelerdir?

  Hydrafacial cihazı FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi) onaylı olup işlem sonrasında kısa bir süre kızarıklık görülmesi dışında herhangi bir yan etkisi bulunmaz. Dikkat edilmesi gereken iki önemli şey vardır. Bunlardan ilki işlem yapılan gün makyaj yapılmaması ve yine işlemin yapıldığı gün yüzün yıkanmamasıdır. Hydrafacial zararları olmayan bir uygulamadır. Olası yan etkilerden korunmak için uzmanınızın önerilerini uygulamanız önemlidir. Çokça sorulan hydrafacial nedir, zararları nelerdir sorusu bu şekilde yanıtlanabilir.

  Hydrafacial Kimlere Uygulanır?

  Hydrafacial tüm cilt tiplerine ve her yaş grubuna, kadın erkek fark etmeksizin uygulanabilir. Uygulama her mevsimde yapılabildiği gibi ilk işlemden sonra gözle görülür bir şekilde etkisini gösterir.

  Siz de hydrafacial uygulaması yaptırarak daha iyi bir cilt görünümüne sahip olabilirsiniz.

  Hydrafacial Cilt Bakımı Fiyatları 2024

  Çokça araştırılan konuların başında “Hydrafacial kaç TL?” sorusu gelir. Hydrafacial Seans Ücreti: 1750 ₺ – 2000 ₺ aralığındadır. Daha detaylı Hydrafacial fiyat bilgisi ve hydrafacial cilt bakımı yorumları için bizi arayabilir ve hydrafacial uygulamasının avantajlarından siz de hemen faydalanabilirsiniz. Detaylı vaka görmek için instagram ve youtube adreslerimizden bizi takip edebilirsini

  Müşteri Yorumları😍

  Neden Flora Klinik

  Uzman Doktorlar

  Klinik olarak, sektörde uzun yıllardır deneyimli ve uzman doktorlarımızla hizmet vermekteyiz. Sağlığınız ve güzelliğiniz konusunda en iyi ellerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

  Son Teknoloji Ekipmanlar

  Kliniğimizde en son teknolojiye sahip ekipmanlar kullanıyoruz. Bu, size daha etkili ve güvenli tedaviler sunmamızı sağlar.

  Kişiye Özel Yaklaşım

  Her bir müşterimiz için özel bir tedavi planı oluşturuyoruz. İhtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi anlayarak, size en uygun çözümleri sunuyoruz.

  Müşteri Memnuniyeti

  Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli önceliktir. Her adımda size destek olmak ve sorularınızı yanıtlamak için buradayız.

  Güvenilir ve Kaliteli Hizmet

  Klinik olarak, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaya odaklanıyoruz. Tedavilerimizin etkili ve uzun süreli sonuçlar sağladığına inanıyoruz.

  Konforlu ve Rahat Ortam

  Kliniğimizde, konforlu ve rahat bir ortamda tedavi olabilirsiniz. Size en iyi deneyimi sunmak için her detayı düşündük.

  Nişantaşı ve Bağdat Caddesi şubelerimiz ile hizmetinizdeyiz

  Leave a comment

  Call Now Button
  × WhatsApp