fbpx
Menü
blank blank blank blank

HydraFacial

Modern dünyanın yoğun şartları ve koşturmacasın da bazen kendimize vakit ayırmayı unutur bazen de rutin bakımları erteleriz. Kıyafetlerimiz bizi güneşten, çevre kirliliğinden korur ancak her an açıkta olan boynumuz ve yüzümüz özellikle tozlar, otomobil egzozları ve şehir yaşamının getirdiği olumsuz etkiler karşısında yıpranır.

 

Cildin derinlerine işleyen kir, yağ ve makyaj kalıntıları zamanla cildi matlaştırır, nefes almasını engeller. Bunun sonucunda da leke ve kırışıklık oluşumuna yol açar. Kozmetik amaçlı hazırlanmış yüz maskeleri cildin derinine nüfuz edemediği için, deri alt tabakasında kir ve yağ birikimi devam eder. Bu soruna çare arayan kozmetik ve dermatoloji uzmanları, yıllar boyunca deneme yanılma yöntemiyle pek çok spesifik teknoloji geliştirdiler; ta ki HydraFacial cilt yenileme teknolojisine ulaşana kadar!

HydraFacial Nedir?

2015 Yılında Amerikan Sağlık Bakanlığı’na bağlı FDA tarafından yılın teknolojisi olarak seçilen HydraFacial cilt yenileme, dünya üzerindeki onaylı tek cilt bakım cihazı ünvanını elinde tutmaktadır.

 

HydraFacial cilt yenileme hizmeti sağlıklı, parlak ve tertemiz bir yüze kavuşmanız için yüksek teknoloji kullanılarak tasarlanmıştır. Bu sistem cildinizin en derin noktalarına yerleşmiş kirleri dahi çıkartarak derinizin doğal formuna kavuşmasını sağlar. Çalışma prensibi olarak cildin temizlenmesi, ölü kısmının soyulması, derinizin doğal yapı taşlarına tekrar kavuşturulması ve LED teknolojili ışık tedavisi aşamalarını içerir. HydraFacial cilt yenileme işlemi sonrası cildiniz olması gereken haline döner ve tekrardan nefes almaya başlayarak canlılık kazanır.

HydraFacial Hangi Cilt Tiplerine Uygundur?

 

HydraFacial cilt yenileme teknolojisi bütün cilt tipleri için uygun olmakla beraber özellikle yaşlanan ve hassas ciltler için muazzam etkili sonuçlar vermektedir. Deri altındaki kollajeni uyandırmak için zararsız mikrodalga yöntemi kullanır. Cildi hassas olan ve kozmetik işlemlerde deride tahriş, kızarıklık gibi tepkiler oluşan kadınlar için HydraFacial en etkili, verimli yöntemdir.

 

HydraFacial cilt yenileme hizmeti, yaş kısıtlaması olmaksızın daha genç görünmek veya daha parlak bir cilte sahip olmak isteyen bütün yaş gruplarına uygundur. Uygulama tüm cilt tiplerine uygulanabilecek şekilde tasarlanmış bir teknoloji olup, en hassas ciltlere bile güvenle uygulanır. Bu doğrultuda kuru ya da hassas bir cilt yapısına sahip olan kişiler için oldukça etkili sonuçlar sunar.

HydraFacial Cilt Yenileme Nelere Karşı Etkilidir?

HydraFacial, günlük yaşamın sonuçlarından olan cilt matlaşması, kirler, yağlar, makyaj kalıntıları, kırışıklıklar, büyümüş gözenekler, siyah-beyaz noktalar, akneler, cilt şişlikleri ve lekelere karşı cildinizi olması gereken hale getirir. İlk seanstan sonra bile cildinize parlaklık, pürüzsüzlük ve tazelik sağlar. HydraFacial cilt yenileme teknolojisi, özellikle ince çizgiler ve lekelere birkaç seanstan sonra büyük oranda çözüm sunar.

 

FDA Onaylı HydraFacial cilt yenileme uygulamasında çoğu hastada herhangi bir yan etki oluşumu söz konusu olmayıp, uygulama sonrası kişiler günlük yaşamlarına hızla geri döner. Lazerle cilt bakımı işlemlerine kıyasla, cilt hücrelerini buharlaştırmayan bu makine sayesinde, uygulama sonrasında kabuklanma ve ciddi iltihaplanma durumları yaygın olarak görülmez.

HydraFacial Nasıl Çalışır (Video) ?

 

Yüksek teknoloji ürünü HydraFacial cilt yenileme işleminin bir seansı beş adımdan oluşur ve toplam 25-90 dakika arasında sürer. HydraFacial cilt yenileme uygulamasında deriye yönelik son derece faydalı etkileri bulunan oksijen ve vitamin içerikli özel sıvılar kullanılır.

 

Hydrafacial Çalışma Sistemi

 

1.Adım Cilt Temizliği:

Özel geliştirilmiş Vortex teknolojisiyle cildinize ilk olarak özel serum püskürtülür. Ardından vakumlama yöntemiyle ciltte yer edinmiş ve yıkama-maskeleme gibi işlemlerle uzaklaştırılamayan bütün negatif oluşumlar çıkartılır.

 

2.Adım Sıvı-Dermabrazyon

Su yardımıyla cildinize peeling yapılır ve derinin üst katmanlarında mikrodermabrazyon sağlanır. Cildinizde herhangi bir tahriş oluşturulmaz. İşlem sırasında kullanılan glikolik asit doğal yöntemlerle şeker kamışından elde edilir.

 

3.Adım Serum İnfüzyonu:

Cilt yapınıza uygun olarak hazırlanmış serumlar deriye uygulanır. Bu adımda genişlemiş gözenekler, siyah-beyaz noktalar, kirler, akneler ve yağlar hedef alınır. Cildinize, ihtiyacı olan doğal yapı taşları sağlanır ve önceden oluşmuş cilt hasarını tedavi etmeye yönelik bir solüsyon kullanılır.

 

4.Adım Nemlendirme:

Cilt yapınıza uygun hazırlanmış antioksidanlar, peptidler ve hyalüronik asit içeren solüsyonlar deriye uygulanır sonuç olarak nemlendirme sağlanır.

 

5.Adım LED Işık Terapisi:

Farklı cilt türlerine göre değişen LED Teknolojisiyle hücre metabolizması harekete geçirilir, deride bulunan kollajen hücreleri uyandırılır. Sivilcelere karşı mavi, kırışıklıklara karşı kırmızı ışık kullanılır.

HydraFacial Kaç Seans Yapılması Önerilir?

İlk seanstan itibaren etkisini gösteren HydraFacial cilt yenileme işleminin ayda bir kez olmak üzere toplam 4 seans uygulanması önerilir. Olumlu sonuçların devamı için dilerseniz ayda bir kez tek seans şeklinde uygulanabilir.

 

HydraFacial Öncesi ve Sonrası

KLİNİĞİMİZ

HASTA YORUMLARI

“HydraFacial” için 15 cevap

 1. blank Hazal dedi ki:

  Merhaba,
  Hydrafacial isleminin ücretini öğrenebilir miyim?
  Tesekkurler.

 2. blank Irem Ozfirinci dedi ki:

  Merhabalat hydrafacial uygulamasi ile ilgili fiyat bilgisi rica edebilir miyim?
  Tesekkurler

 3. blank Sevgi dedi ki:

  15.12.2019 tarihin 3 sean hydrafacial paket satın aldım songül hanım ilgili ve ilk seans da bile yüzümde canlanma oldu.

 4. blank Canan dedi ki:

  Scarlet s ve hdyrafacial için anlaşma yaptım sonuçları paylaşacağım teşekkürler.

 5. blank Meltem Ç. dedi ki:

  yurt disindan geldim liposuction ameliyatı oldum ve kontroller için geldigimde hydrafacial yaptırdım memnunum.

 6. blank Derya Demircan dedi ki:

  gerçek lisanlı cihaz gerçek çoğu yerler farklı cihaz kullanıyor bu beni şaşırttı ve fiyatları gayet makul 3 seans satın aldım.

 7. blank Sema dedi ki:

  Merhaba,
  Akneler için uygun mu tedaviniz
  Bu arada yaz tatiline geldiğimde 2 seansla biter mi akne sıkıntısı ,fazla kalamam çünkü tşk

 8. blank Pınar Ademoğlu dedi ki:

  klasik cilt bakımı ve hydrafacial yaptırdım, memnunum. orjinal cihaz kullanmalarına rağmen fiyatları piyasaya göre oldukça uygun. Gerek işlem öncesi diyaloğumuz gerekse yapılan işlemler beni oldukça tatmin etti. kalan 2 seansım sonrası görüşlerimi yine buradan bildiririm.

 9. blank TUBA dedi ki:

  MERHABA BENİM GÖZENEK PROBLEMİM VAR NE ÖNERİRSİNİZ

 10. blank Şirin dedi ki:

  Roza hastlığında bu uygulama yapılabiliyor muacaba

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+90 555 104 56 60
WhatsApp ile Sor