fbpx
Menü
Türkçe İngilizce Arapça

Hakkımızda

 

Flora Klinik olarak, uzman personelimiz ile birlikte, siz değerli hastalarımıza estetik ve sağlık alanında hizmet vermekteyiz. Gerekli teknolojik donanımlara sahip olan kliniğimiz profesyonel ekibi ile birlikte hedeflediği başarıya ulaşmaktadır.

 
Güler yüzlü, tecrübeli, güvenilir ve donanımlı olmak sektördeki başarımızı sağlayan temel etkenlerdir. Profesyonel çözüm yeteneğine, deneyime ve geniş vizyona sahip olan kadromuz, hasta memnuniyetini sağlamak adına her geçen gün kendilerini geliştirmekte ve bilgilerini güncellemektedir. Hastalarımızın memnuniyeti, profesyonel ekibimizi daha güçlü kılmakta ve bu yolda emin adımlarla ilerlememizi sağlamaktadır.
 
Güvenliği ve konforu bir arada sunan kliniğimiz, hastalarına her türlü hizmeti sağlayarak rahat ve başarılı bir operasyon geçirmelerini sağlamaktadır.
 
Flora Klinik, hastalarına aynı zamanda otel rezervasyonu, ücretsiz danışmanlık, ücretsiz muayene ve ücretsiz VIP transfer hizmetlerini de sunmaktadır.

Vizyonumuz

Teknolojiyi ve tecrübeyi en etkin biçimde kullanarak, hastalarımızın estetik ve sağlıklı bir görünüme kavuşmaları amacıyla sektörde bulunmaktayız. Uzman ve deneyimli kadromuzun estetik değerleri göz önünde bulundurarak başarılı ve sağlıklı sonuçlar ortaya çıkarması adına vizyonumuzu genişletmekte ve bilgilerimizi güncellemekteyiz.

Misyonumuz

Değerli hastalarımızın estetik ve sağlık ihtiyaçlarını karşılayacak doğrultuda çözümler sunarak, hastanın sonuçtan memnun kalması hedeflenmektedir. Güvenilir, yenilikçi ve sağlık hizmeti sağlayarak sektörde başarılı alternatifler arasına girmek gayemizdir.