fbpx
Menü
blank blank blank blank

Hakkımızda

blank

 

Flora Klinik, konusunda deneyimli uzmanlardan oluşan profesyonel sağlık ekibi ile estetik ve saç ekimi alanlarında uluslararası düzeyde hizmet verir. Yeni nesil teknolojiyi en son tekniklerle bir araya getirerek kalıcı çözümler sunan merkezimiz, gerçekleştirdiği başarılı operasyonlarla sayısız hastanın güvenini kazanan başarılı bir sağlık kuruluşudur.

 

Güler yüzlü hizmet ve hasta odaklı bir yaklaşımla yola çıkan Flora Klinik, son teknolojiden faydalanılarak üretilen donanımlar ile beraber çalışır. Hastalarına kişiselleştirilmiş profesyonel çözümler vadeden kliniğimiz, hasta memnuniyetini sağlamak adına sürekli gelişip yenilenmeye devam eder. Birikimi ile elde ettiği olumlu hasta geri dönüşleri, Flora Klinik’in sunduğu üstün hizmet kalitesi ve uzman sağlık ekibinin gücünü ortaya koymaktadır.

Teknoloji ve Uzmanlıkla Bütünleşen Sağlık Turizmi

Flora Klinik, tıp dünyasındaki son teknolojilerle uyumlu yeterli donanımlar, profesyonel bir sağlık ekibi ve uzman doktorlar eşiğinde hizmet verir. Bu noktada, kişiye özel hizmetler dahilinde hastalarının operasyon sürecinin güvenli ve konforlu geçmesini garanti eder.

 

Hasta odaklı hizmet önceliği ile sağlık turizmine yeni bir boyut kazandıran kliniğimiz, bu doğrultuda, hastalarının operasyon ve seyahat programı dâhilinde otel rezervasyonu ve ücretsiz ‌VIP havaalanı transferi gibi alternatifler sunar. Ayrıca, ücretsiz danışmanlık ve ücretsiz muayene seçenekleri ile ulaşılabilir hizmet veren Flora Klinik, uluslararası kalitede seviyesi ile sektörde fark yaratan bir kurum haline gelmiştir.

Vizyonumuz

Flora Klinik olarak, hasta odaklı bir yaklaşım doğrultusunda, teknolojiyi tecrübe ve uzmanlık ile bir araya getirerek, hastalarımızın arzu ettiği estetik ve sağlıklı görünüme kavuşmalarını sağlama vizyonuyla hareket ediyoruz. Seçkin kadromuz ile hasta beklentilerini en üst seviyede karşılayabilmek adına hizmet kalitemizi ve vizyonumuzu sürekli geliştirirken, sürekli artan güncel bilgi birikimimiz ile yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz.

Misyonumuz

Flora Klinik, her hastanın özel ihtiyaçlarını dinleyip hepsine cevap veren çözümler uygulamayı, estetik ve sağlık uygulamaları doğrultusunda kişiye özel kalıcı çözümler sunmayı hedefliyor. Amacımız, hasta güvenliğini ve konforunu ön planda tutarak hasta memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır. Bu doğrultuda önceliğimiz, yenilikçi hizmet anlayışımız ile sektörde lider sağlık kuruluşlarından biri olmaktır.

 

 

 

+90 555 104 01 32
WhatsApp ile Sor