fbpx

Flora Klinik

Türkçe İngilizce Arapça

Göğüse Silikon Fiyatları 2018

göğüse silikon takmakMeme dokusu kadınlar için hem görünüm bakımında, hem de fonksiyonları bakımından önemlidir. Ancak küçük göğüsleri olanlar göğüse silikon fiyatları 2018 konusunda hemen araştırmaya başlar. Kadınlar göğüsler istediği gibi olduğunda sosyal olarak daha aktif olur, kendilerini rahat, özgür hissederler. Göğüslerde küçüklük ve asimetri gibi sorunlarda ise kendilerini huzursuz hissederler.

 

Göğüslerin küçük olması yapısal özelliklerden kaynaklandığı gibi, kilo verilmesi, doğum yapılması, emzirme gibi sonradan etkili olan dönemlerden de kaynaklanabilir. Göğüslerdeki asimetrinin giderilmesi, hacminin arttırılması için meme büyütme ameliyatında göğüse silikon takılması gerekir. Göğüse silikon fiyatları 2018 için alanında deneyimli bir plastik cerrahtan destek alabilirsiniz.

 

Kadınlarda göğüslerini büyütme isteği estetik alanında en fazla rastlanan istekler arasındadır. Bu operasyonda meme dokusu, meme şekli ve ölçüsü ile hastanın istediği göğüs büyüklüğü değerlendirilerek ameliyat planı yapılır. Hem kişinin vücut özelliklerine uygun türde, hem de uygun büyüklükte silikon protez seçimi yapılır. Bu aşamada hastanın istekleri e değerlendirmeye alınır. Fakat estetik cerrah operasyonun başarısı için ve doğal bir sonuç alınması için hastaya bazı önerilerde de bulunulur. Bu göğüse silikon fiyatları 2018 hakkında da fikir sahibi olunmasına yardımcı olur.

 

Göğüse silikon fiyatları 2018 önemli mi?

 

Göğüslerini büyütmek isteyenler için maliyet ilk aşamada oldukça önemlidir. Çünkü bu operasyon estetik amaçlıdır. Bu yüzden göğüse silikon takma operasyonun bedeli sigortadan karşılanmaz. Operasyon hastanın isteğiyle yapılır. Küçük göğüsleri olmasından rahatsız olan, bunu büyütmek isteyen kişiler fiyatların yanı sıra operasyonun başarılı olması, güvenilirliği gibi konulara öncelik vermesi daha doğrudur.

 

Silikon taktırmak isteyenler operasyonu hangi plastik cerrahın yapacağına, bunun hangi hastanede yapılacağına sağlıklı bir şekilde karar vermelidir. Bunu nedeni göğüs büyütme operasyonunda hastanın memnuniyetinin sağlanması, özgüveninin artmasına yardımcı olacaktır. Bu yüzden alanında deneyimli ve uzman bir cerrahın ameliyat planını yapması önemlidir. Bu şekilde göğüslerde doğal bir görünüm oluşturulduğu gibi olası komplikasyonlarda azaltılmış olur.

 

Göğüse silikon fiyatları 2018 nasıl belirlenir?

 

Göğüs büyütme için yapılacak operasyonlarda fiyatları etkileyen çeşitli unsurlar vardır. Bunların arasında meme dokusuna yerleştirilecek silikon protezlerin türü en önemlileridir. Göğüse yerleştirilecek silikonun damla şeklide olması ya da sonradan solüsyon konularak şişirilen silikonlar arasında fiyat farkı olacaktır. Bu tercih hastanın beklentilerine göre yapılabilir. Estetik cerrah hangi silikonun uygun olacağı, silikon türlerinin avantaj ve dezavantajları hakkında hastalara bilgi vererek fiyatlandırmayı de belirler.

 

Göğüse silikon fiyatları 2018 için bu belirlemeler yapılmadan net bir bilgi verilmesi güçtür. Bütün ayrıntılar görüşülerek silikon türüne böyle karar verilmelidir. Aksi halde ameliyatın sonucundan bir memnuniyetsizlik olursa, bunun geri dönüşü daha maliyetli olur.

 

Fiyatlara etki eden diğer unsurlar arasında operasyonun yapılacağı hastane, hastanenin sunacağı tıbbi olanaklar, konfor gibi etkenlerde vardır. Ayrıca operasyonu yapacak estetik cerrahında fiyatlara etki edeceğini söyleyebiliriz. Estetik cerrahın bu alandaki başarılı operasyonlarının olması, uzman ve güncel bilgilerle donanımlı olması fiyatları etkileyecektir.

 

Göğüse silikon takma ameliyatı sonrasında göğüslerinin yeni görünümünden menün olanlar fiyatları da sorun etmeyecek ve yeni yaşamına mutlu bir şekilde devam edeceklerdir. Ameliyattan kaynaklı herhangi bir olumsuzlukta hastaların tekrar aynı aşamalardan geçmesi, aynı stresli aşamaları yaşaması fiyatlardan daha önemlidir. Bu alanda uzman plastik cerrahla ile bu yolda ilerlemek ve sonuçlandırmak, deneyimli ameliyathane ekibi ve hastanede bu operasyonu yaptırmak her zaman avantajlıdır. Göğüse silikon ameliyatının hedefine ulaşması, hasta memnuniyetinin sağlanması fiyatların önüne geçecektir.

 

Göğüse silikon fiyatları 2018 standart olur mu?

 

Her hastaya silikon takma ameliyatının aynı fiyattan uygulanması söz konusu değildir. Çünkü her hastanın beklentisi ve ihtiyacı olan silikon türü farklıdır. Bu kapsamlı ameliyatta kullanılan malzeme, teknik gibi her unsur birbirinden farklı olabilir. Zaten hastanın muayene edilmeden herhangi bir estetik müdahale için fiyat verilmesi oldukça hatalı sonuçlar doğurabilir. Bu nedenle göğüs büyütme talebi olan kişilerin bu konuda güvenebileceği merkezlere estetik cerraha başvurarak fiyat konusunda bilgilenmesi gerekir. Bu tür ameliyatlar kişiye özel yapılır. Bu yüzden her hasta farklı değerlendirmeye tabi tutulur. Bu sonuçlara göre her ameliyatın planlaması da farklı olur.

KLİNİĞİMİZ

HASTA YORUMLARI

“Göğüse Silikon Fiyatları 2018” için 5 cevap

 1. ilayda esen dedi ki:

  slikon gogus buyutme ne kadardan basliyor?

 2. Mina dedi ki:

  Merhaba. Been yurtdisinda yasiyorum, gogus silikon fiyatlarinin muayineden sonra soylendigini biliyorum, ama ben en fazla ne kadar olur da onu bilib gelmek isterim

 3. songul dedi ki:

  Göğüs büyütme operasyon fiyatı nedir.

 4. Nurdan dedi ki:

  Göğüs büyütme operasyon fiyatı nedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir