fbpx
Menü
Türkçe İngilizce Arapça

En Ucuz Saç Ekimi

Saç ekimi her geçen gün daha fazla talep gören estetik uygulamalar arasına girmiştir. En ucuz saç ekimi yaptırmak isteyenlerin sayısında hızlı bir artış olmaktadır. Normalde estetik ve cerrahi bir işlem olan saç ekimi fiyatlarının yüksekliği ve herkesin aynı kalitede hizmet alamaması nedeniyle saç ekimi yaptırmayı düşünenler farklı arayışlara girmektedir. En ucuz saç ekimi yaptıran merkezleri araştırmaktadırlar. Ancak saç ekimi yaptırmak isteyenler dikkatli olmalı, tercihlerini iyi yapmalıdır. Hastalarına gereken özeni gösteren saç ekim merkezleri ile iletişime geçilmelidir. Başarılı bir saç ekim merkezinin seçilmesi, buradan hizmet alınması sonucun başarılı olmasına büyük bir katkı yapacaktır. İyi hizmet veren saç ekim merkezinde, bu alanda deneyimli olan plastik cerrahlar, deneyimli cerrahi ekip mutlaka bulunmalıdır. Ameliyathane ortamında yapılan saç ekimi sayesinde aradığınız kaliteli hizmeti bulabilmelisiniz. Bu nedenle saç ekiminde doğru tercih en ucuz saç ekimi değil en kaliteli saç ekimi olmalıdır.

 

 

 

Saç ekiminde izlenen fiyat politikası nasıl belirlenir?

 

Saç ekimi için standart fiyat politikası izlenmez. Bazı saç ekim merkezlerinin lanse ettiği gibi standart fiyat politikası gerçekleri yansıtmamaktadır. Çünkü bir anlamda bu kişiye özel bir uygulamadır. Herkesin ihtiyacına göre saç ekimi yapılır. Ayrıca saç ekimi alanı sürekli güncellenen, teknolojik yeniliklere maruz kalan bir estetik alanıdır. Yeni çıkan tekniklerde mutlaka fiyatlara yansımaktadır.

 

En ucuz saç ekimi diye reklam yapan saç ekim merkezlerinin böyle bir fiyat vermesi oldukça şaşırtıcıdır. Bunun nedeni saç ekimi fiyatları belirlenirken kişinin saçlı alandaki saç köklerine, saç köklerinin kalitesine, saçsız alanın özelliklerine de bakılması gerekir. Saçsız alanın büyüklüğü, ne kadar saç kökü ekileceği, ne kadar saç kökü alınacağı belli olmadan fiyat çıkarılması çok yanlış bir uygulamadır. Bunlar saç ekimi yaptırmak isteyenleri yanıltıcı uygulamalardır.

 

En ucuz saç ekimi olarak lanse edilen fiyatlarda çoğunlukla uygulanan seans başı fiyatlardır. Genel kapsamlı olarak düşünüldüğünde bundan saç ekimi yaptıracak kişi zararlı çıkabilir. Saç ekim merkezi seans sayısını gereksiz yere arttırarak hastaların daha çok para ödemesine neden olabilir. Kaliteli bir merkezde yaptıracağınız saç ekiminden daha pahalıya saç ekimi yaptırmak zorunda kalabilirsiniz.

 

 

Saç ekimi hangi koşullarda, kim tarafından, nerede yapılmalı, bunun fiyatlara yansıması nasıl olur?

 

Sağlık Bakanlığının tarafından yayınlanan genelge ve kanunlara göre saç ekimin plastik cerrah, dermatolog ve cerrahi ekiple birlikte yapılması gerekir. İyi eğitim almayan kişilerce, sağlıksız koşullarda yapılan saç ekiminde fiyatlara etkiler olmaktadır. Ancak bu olumlu etki saç ekiminin kalitesini düşürmekte ve riskli sonuçlara yol açmaktadır. Saç ekiminin içeriğini bilmeyen hastalar içinde başta sağlık sorunları olmak üzere olumsuz etkileri olmaktadır. En ucuz saç ekimi yaptırmak yerine uzman kişilerden bu hizmeti almaya çalışmalısınız. Saç ekimi bu şekilde başarılı olabilir.

 

Saç ekimi pek çok kişi tarafından küçük bir operasyon gibi görülebilir. Ancak buda bir cerrahi girişimdir. Uygun bir ortamda yapılmadığında bu fiyatlara yansımakta ve uygulamanın daha ucuz olması sağlanmaktadır. Bu durum hastaları yanıltıcı ve riskli bir işlem haline dönüşmektedir. Saç ekimi ameliyathane ortamında yapılmalıdır. Bu uygulamada hijyen olmazsa olmaz bir unsurdur. Ucuz saç ekimi yaptırayım derken sağlığınızı riske atmamalısınız.

 

Saç ekiminde fiyatlar nasıl belirlenir?

 

Saç ekiminde fiyatlara yansıyan unsurlar arasında bunu uygulayan klinik, saç ekiminin yapıldığı bölge, uygulamayı yapacak doktorun tecrübesi, bilgisi bulunur. Hastanın saç kökleri ve saç teli kalitesine bakılmadan saç ekimi fiyatları oluşturulamaz. En ucuz saç ekimi yaptırmak gibi bir niyetiniz varsa bundan vazgeçmenizi öneririz. Saç ekiminde sizin ihtiyacınız olan saç teli nakli yapılmalıdır. Standart ve ucuz fiyatlarda büyük olasılıkla merkezi kurtaracak kadar saç teli ekimi yapılır. Buda sonuçtan memnun kalmamanıza neden olabilir. Ucuz fiyat politikası böylesine önemli bir konuda itibar etmemeniz gereken bir durumdur.

 

Saç ekiminin kişinin ihtiyacını karşılayacak şekilde hakkıyla yapılması, bundan başarılı bir sonuç alınması için önce hastanın muayene edilmesi gerekir. Saç ekiminde ezbere fiyat verilemez. Ucuz saç ekimi fiyatları ile sizleri yanıltan saç ekim merkezlerinden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Saç ekimi uygulamasının nasıl yapıldığını, hangi aşamalardan geçildiğini ve nasıl fiyatlandırıldığını mutlaka öğrenmeniz gerekir. Bu şekilde en doğru kararı verebilirsiniz.

KLİNİĞİMİZ
HASTA YORUMLARI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir