Skip links

Burun Estetiği

  Burnun yeniden şekillendirilmesi işlemine, burun estetiği olarak bilinen rinoplasti denir. Rinoplasti, hem kozmetik hem de fonksiyonel amaçlar ile uygulanabilir. En sık yapılan estetik operasyonlardan birisi olan rinoplasti ile bireyler yeni bir görünüme sahip olabilirler. Aynı zamanda nefes almakta güçlük gibi çeşitli şikayetlere sebep olan yapısal problemler de bu sayede giderilebilir.

  Bireye göre uygun şekilde planlanan ve deneyimli hekimler tarafından gerçekleştirilen burun estetiği operasyonları neticesinde kozmetik ve işlevsel bakımdan başarılı sonuçlar elde edilebilir. Fakat özellikle kişisel özelliklerle uyumsuz bir şekilde yapılan, operasyon öncesi ve sonrası dikkat edilmesi gereken noktaların ihmal edildiği durumlarda düşük verim alınabilir. Bu nedenle burun estetiği olmayı planlayan kişilerin bu konuda detaylı bilgi edinmeleri önerilir. Burun estetiği ile ilgili detaylı bilgi için yazının devamını takip edebilirsiniz.

  Burun Estetiği Nedir?

  Burun, kıkırdak ve kemik yapılarını bir arada barındırır. Rinoplasti (burun estetiği) operasyonunda ise hem kemik hem de kıkırdak üzerinde işlem uygulanabilir. Bu sayede, burun için hedeflenen şekil kazandırılmaya çalışılır. Rinoplasti, aşağıdaki kozmetik amaçlar doğrultusunda yapılabilen bir estetik operasyondur:

  • Yüz ve burun boyutlarının orantılı hale getirilmesi
  • Burun genişliğinin ayarlanması
  • Burun deliklerinin konumlandırılması
  • Burun köprüsündeki çıkık-çökük kısımların düzenlenmesi
  • Burnun uç kısmının aşağıya veya yukarıya yönlendirilmesi
  • Asimetrinin giderilmesi

  Yukarıdaki nedenlerden farklı olarak, doğumsal veya travma sonucu gelişen burnun yapısal problemlerinde de rinoplasti tercih edilebilir. Nefes almakta güçlük gibi fonksiyonel şikayetlere sebep olan yapısal bozukluklar da rinoplasti ile giderilebilir.

  Burun Estetiği Nedir

  Burun Estetiği Kimlere Uygulanabilir?

  Burun, yüz profilinin önemli bir kısmını oluşturur. Burnun şeklindeki birtakım farklılıklar ise bireylerin kişisel algıları ile uyuşmayabilir. Bunun sonucunda ortaya çıkabilen özgüven problemi sebebiyle sosyal yaşantı olumsuz etkilenebilir. Tüm bu nedenlerden ötürü kişiler, farklı bir burun görünümüne sahip olmayı isteyebilirler. Ek olarak çeşitli sağlık problemleri de burnun yapısal farklılıkları ile ilişkili olabilir.

  Burun Estetiği Kimlere Yapılır ?

  Rinoplasti, kişinin yüz biçimi ile uygun ölçü ve görünümdeki bir buruna sahip olması amacıyla uygulanır. Aynı zamanda fonksiyon bozukluklarının giderilmesinde de etkili bir tedavi biçimidir. Fakat her birey, burun estetiği için uygun bir aday olmayabilir.

  Uygunluğun belirlenmesi konusundaki en doğru karar, uzman bir hekime danışılarak verilebilir. Hekiminiz, genel sağlık durumunuz ile birlikte burun ve tüm yüz ölçülerinizi detaylı bir biçimde değerlendirir. Muayeneye ek olarak bazı tetkikler de istenebilir. Böylece rinoplasti işlemi için uygun olup olmadığınıza net bir şekilde karar verilir.

  Ciddi bir kronik rahatsızlığı veya operasyonu etkileyen herhangi bir ilaç kullanımı bulunmayan bireylerin çoğu için rinoplasti yapılabilir. Bununla birlikte burun estetiği operasyonunun uygulanabilirliği sırasında değerlendirilen daha pek çok kişisel özellik mevcuttur.

  Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

  Burun estetiği, ön hazırlıklar, operasyon ve bakım süreçlerini kapsayan kompleks bir işlemdir. Beklenen düzeydeki başarılı sonuçlar için ise her basamağın titiz bir şekilde tamamlanması gerekir. Hazırlık aşaması, hekiminiz ile görüşme sağladığınız muayene ve diğer tetkikleri kapsar. Bu sırada burun yapısı detaylı biçimde incelenerek ameliyat için belirli bir plan oluşturulur. Görüşmeler esnasında önem taşıyan bir diğer konu, bireyin ameliyattan sonraki beklentileridir.

  Hekiminiz, operasyon ile burnunuzda hangi kısımların nasıl şekillendirilebildiğini açıklayarak ne tür bir görünüm elde edilebildiği konusunda sizi bilgilendirir. Tüm süreç hakkında tam bilgi sahibi olup operasyona hazır olan bireyler, kendileri için belirlenen günde rinoplasti ameliyatına girerler.

  Ameliyat aşaması, kişiye özgü hazırlanan program çerçevesinde yürütüldüğü için genel bir işlem sırası yoktur. Ancak genel olarak operasyon öncesinde, ağrı ve acı duyumunun oluşmaması amacıyla anestezi uygulanır. Bu amaçla lokal veya genel anestezi kullanılabilir.

  Lokal anestezi, yalnızca işlem yapılan bölgenin uyuşturulduğu bir anestezi çeşididir. Lokal anestezi sırasında kişinin bilinci yerindedir. Bu nedenle hekim tarafından gerek görüldüğü durumlarda hafif bir sedatif (sakinleştirici) ilaç eşliğinde uygulanabilir. Böylece kişi, bilinci açık fakat rahat bir halde operasyona girer. Genel anestezide ise vücudun tamamında tam bir uyuşukluk söz konusudur. Geniş bölgeleri kapsayan ve bireyin operasyon boyunca uyumasının istendiği durumlarda tercih edilir.

  Anestezi sağlandığında rinoplasti işlemine geçilir. Hekim tarafından belirlenen tekniğe göre burnun dış veya iç kısmında küçük kesi uygulanır. Açılan bu kesi (insizyon) alanından cerrahi aletler ile girilerek kıkırdak ve kemik yapılarına ulaşılır. Planlanan türe göre bu dokular yerlerinden çıkarılabilir; bazı bölgelerde ise eklenebilir. Küçük değişimlerin planlandığı operasyonlarda yalnızca burundaki kıkırdak dokusu üzerinde işlem yapılarak da ameliyat sürdürülebilir.

  Kıkırdak eklenmesi gereken alanlara kulak, kaburga gibi kısımlardan uygun miktarda doku çıkarılarak ilgili bölgeye ilave yapılabilir. Gerekli düzeltmelerin ardından girilen bölgeden çıkılır ve insizyon dikilerek kapatılır. Opere edilen bölgenin dış ortam ile temasının engellenmesi ve sabitlenmesi amacıyla pansuman uygulanarak tüm prosedür tamamlanır.

  Burun Estetiği Teknikleri

  Burun estetiği sırasında tek bir yöntem geçerli değildir. Rinoplasti için farklı teknikler mevcuttur. Doktorunuz, sizin için en uygun operasyon çeşidi ve tekniği hakkında sizi yönlendirebilir. Burun estetiği teknikleri ise aşağıdaki şekilde özetlenebilir:

  Açık rinoplasti: 

  İki burun deliğinin ortasında bulunan “kolumella” adlı yumuşak doku kısmından açılan V şeklindeki insizyon aracılığıyla gerçekleştirilir. Cerrah için kapalı rinoplasti ile karşılaştırıldığında daha geniş çalışma ortamı sunar.

  Kapalı rinoplasti: 

  Burun delikleri içerisinden atılan kesiler sayesinde gerçekleştirilir. Açık rinoplasti ile karşılaştırıldığında daha az ödem oluşumu ve kısa iyileşme süresi gibi avantajları bulunur. Fakat cerrahi işlem için daha dar bir görüş alanı sunar. Bu nedenle özellikle erişimi zor olan bölgelere yapılacak müdahaleler için hekim tarafından açık rinoplasti önerilebilir.

  Redüksiyon rinoplasti: 

  Burnun daha küçük boyutlara ulaştırılması amacıyla uygulanan estetik operasyona redüksiyon rinoplasti denir. Yüz hatları ile uyumlu ve küçük bir burun görünümünün elde edilmesine katkı sunar.

  Koruyucu rinoplasti:

   Buruna ait yapıların mümkün olduğu kadar korunarak gerçekleştirilen güncel bir operasyon türüdür. Burnun kendi kıkırdak ve kemik yapılarına olabildiğince az müdahale edilerek, sağlığı ön planda tutulur. Böylece rinoplasti sonrası ortaya çıkabilen riskler ve revizyon operasyonu gereksinimi de azaltılır.

  Ultrasonik rinoplasti: 

  Burun içerisindeki kıkırdak ve kemik dokularının ultrason ile şekillendirilmesidir. Diğer yöntemlerle karşılaştırıldığında daha konforlu bir iyileşme dönemine imkan sunar. Piezoelektrik adı verilen özel cihaz yardımıyla gerçekleştirildiği için Piezo ya da diamond rinoplasti gibi isimlerle de bilinir.

  Tip rinoplasti: 

  Burnun yalnızca uç kısmının ve burun deliklerinin şekillendirildiği bir ameliyat çeşididir. Özellikle burun ucunun hedeflendiği durumlarda tercih edilir.

  Burun Estetiği Sonrası Bakım

  Flora Klinik aracılığıyla burun estetiği yaptırmış hastalarımız için, operasyon sonrası bazı bakım ve tavsiyelerimiz şunlardır;

  Klinikten Ayrılmadan Önce

  İlaçlar  – Size ağrı kesiciler, dikiş hattınıza uygulamak için bir antibiyotik merhem ve burnunuzun içini nemli ve temiz tutmak için bir tuzlu su spreyi verilecektir.

  Pansuman değişikliği  –  Ameliyattan sonraki ilk 24-48 saat boyunca burnunuzdan gelen akıntıları emmek için size bir damla pedi verilecektir.

  Klinikten Ayrıldıktan Sonra

  Ameliyattan sonra ilk bir veya iki gün evde biraz yardım almanız önerilir. Bol bol dinlenin

  Mümkün olan en kısa sürede yürümeye başlayın; bu, şişmeyi azaltmaya yardımcı olur ve kanın pıhtılaşma olasılığını azaltır.

  Dengeli bir diyet uygulayın. Azalan aktivite kabızlığı teşvik edebilir, bu nedenle diyetinize daha fazla çiğ meyve ve lif eklemek isteyebilirsiniz. Sıvı alımını arttırdığınızdan emin olun.

  Ağrı kesici ilaçları reçete edildiği şekilde alın . Doktorunuz tarafından onaylanmadıkça aspirin veya aspirin içeren ürünleri kullanmayınız.

  Sigara İçmeyin; Sigara iyileşmeyi geciktirdiği ve komplikasyon riskini artırdığı için en az iki hafta sigara içmekten kaçının .

  Ağrı kesici ilaçlar alırken alkolden kaçınınAğrı kesici ilaç kullanmıyor olsanız bile, şişmeyi kötüleştirebilecek sıvı tutulmasına neden olabileceğinden üç hafta boyunca alkolden uzak durmanız önerilir.

  Burun Estetiği Sonrası Ne Zaman İşe Dönebilirim

  Kişiye göre değişmekle birlikte, hastaların işe dönmeden 1-2 hafta önce ayrılmalarını öneriyoruz.

  Burun Estetiği Sonrası Aktiviteler

  Duş almak/banyo  yapmak – Eve döndüğünüzde banyo yapabilirsiniz, ancak bandınızı ve atelinizi kuru tutmalısınız. Saçınızı yıkamak için yardıma ihtiyacınız olabilir, çünkü başınızı geriye doğru eğmeniz ve birinin sizin için durulamasını sağlamanız gerekir. Ateliniz çıkarıldıktan sonra, her zamanki gibi duş almanızı engelleyecek hiçbir şey yoktur.

  Uyku pozisyonu  – İki veya üç yastıkta rahatça uyuyun. Dik bir şekilde uyumanıza gerek yok.

  Giysiler  – Çıkarılması kolay giysiler giyin ve burnunuza veya atele takılabileceğinden başınızın üzerinden çıkarılması gereken dar üst kısımlardan kaçının.

  Sürüş  – Ateliniz çıkarılıncaya kadar en az yedi gün araç kullanmamanızı öneririz. Şişliğin geçmesini beklemelisiniz.

  Egzersiz  – Yorucu aktivitelerden veya kan basıncınızı artıran herhangi bir aktiviteden 3-4 hafta kaçının. En az iki ay temaslı sporlardan kaçınılmalıdır.

  Burnunuzu  sümkürmek – En az bir hafta boyunca burnunuzu sümkürmekten kaçınmaya çalışın.

  Küçük çocuklar  – Küçük çocuklarla oynarken, istemeden burnunuzu çarpmalarına karşı dikkatli olun.

  Gözlükler  – İyileşmenizin ilk haftasında alçının üstüne gözlük takmanın bir sınırı yoktur. Alçı alındıktan sonra, ameliyattan sonra toplam 6 hafta boyunca doğrudan burnunuza gözlük (güneş gözlüğü dahil) takmamanız gerekir. Ameliyatınız sırasında kontrollü kemik kırıkları gerçekleştirilmezse istediğiniz zaman gözlük takabilirsiniz. Görmek için gözlük takmanız gerekiyorsa, ağırlığı köprünüze binmemesi için onları alnınıza bantlayın. Mümkünse, görmek için gözlük yerine kontakt lens takmanız tercih edilir.

  Burun Estetiği Hakkında Önemli Bilgiler

  Burun estetiği, teknik açıdan oldukça kapsamlı ve girişimsel bir operasyon türüdür. Operasyon başarısını etkileyen en önemli etkenlerden birisi de iyileşme döneminin doğru şekilde geçirilmesidir. Rinoplasti sonrasında burnun sabit kalması ve kanama kontrolü amacıyla bandaj ve atel gibi malzemeler kullanılır. Böylece burnun dış ortam ile teması azaltılır ve daha hızlı bir iyileşme dönemine katkıda bulunulur.

  Ameliyat sonrasında belirgin bir ağrı genellikle görülmez fakat birkaç ay boyunca özellikle burnun uç kısımlarında hassasiyet devam edebilir. Ödem ise ameliyat sonrası gözlenen durumlardan birisidir ve genellikle birkaç ay boyunca devam eder. Ödemin azaltılması için hekiminiz tarafından soğuk kompres önerilebilir. Rinoplasti sonrasında hastanede yatış, gerekli değildir. Operasyon sonrası belli bir süre gözlendikten sonra evinize rahatlıkla dönebilirsiniz.

  Bununla birlikte burun estetiği ameliyatı sonrasında 1 hafta boyunca istirahat tavsiye edilir. Bu sürenin ardından hekiminiz tarafından açıklanan noktalara özen göstererek aktif yaşamınıza geri dönebilirsiniz. Çoğu bireyde ise ilk birkaç aydan sonra ödem, şişlik gibi şikayetler belirgin düzeyde hafifler. Burun estetiği sonrası en net görünüm, yaklaşık 1 yıl sonrasında elde edilir.

  Burun Estetiği Fiyatları 2024

  Burun estetiği fiyatları, operasyonun tekniğine ve çeşidine göre farklılık gösterir. Ek olarak operasyon öncesi ve sonrası dönemde konaklama ihtiyacına göre de değişken fiyatlar bulunabilir. Burun estetiği için en doğru fiyat bilgisi ise hekim tarafından kişiye özgü plan belirlendikten sonra netleştirilebilir. Burun estetiği hakkında daha detaylı bilgi almak ve fiyatları öğrenmek için +90 212 215 57 87 telefon numaramızdan veya WhatsApp hattı üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Detaylı vaka görmek için instagram ve youtube adreslerimizden bizi takip edebilirsiniz.

  Leave a comment

  1. Merhabalar, benim burnumda et var muayene olduğumda alınması gerek dediler. Ayrıca burnumuda beğenmiyorum estetik ameliyatı sırasında burnumdaki et alınır mı? Nefes almakta sorun yaşıyorum

   1. Merhaba Burcu Hanım;

    Yardımcı olabilmemiz için yüzünüzün fotoğrafını whatsappdan +90 555 104 56 00 gönderebilirseniz size yardımcı olabiliriz.

  2. Selam, Ben fransada yaşıyorum. İznimi ülkemde geçirmek istiyorum ve amacım burun ameliyatı olmak. Kaç gün sonra dikişler alınır? morluklak ne zaman geçer?

   1. Merhaba Berk Bey;

    1 hafta istanbulda kalmanız gerekmektedir. Yardımcı olabilmemiz için yüzünüzün fotoğrafını whatsappdan +90 555 104 56 00 gönderebilirseniz size detaylı bilgi verebiliriz.

  3. merhaba 0555 104 56 00 numaraya resim gönderdim fiyat dönüşü bekliyorum acil

  4. Selam, gösterdiğiniz ilgiden dolayı tüm ekibinize teşekkür ederim. doktor, çok ilgili ve işinde uzman bir doktor. Kendimle barışmamı sağladığınız için gerçekten çok teşekkür ederim. Ameliyat olmayı düşünen arkadaşlar, çok düşünmeyin. Benim gibi memnun kalacaksınız 🙂 sevgiler. hocaya selam.

  5. burnumdan memnun değilim düğünüm yaklaşıyor kaç ayda iyleşirim

   1. Senem Hanım Merhaba;

    Tarih aralığı nedir ? ve yardımcı olabilmemiz için yüzünüzün fotoğrafını whatsappdan +90 555 104 56 00 gönderebilirseniz size detaylı bilgi verebiliriz.

  6. burun estetigi için fiyat alabilirim

   1. Ahmet Bey Merhaba;

    Doktorumuz görmeden fiyat vermemiz mümkün değildir. Yüzünüzün fotoğrafını whatsappdan +90 555 104 56 00 gönderebilirseniz size yardımcı olabiliriz.

  7. hocam nefes darlığı için gitmiştim şuan rahat bir şekilde nefes alabiliyorum teşekkür ederim hocam.

  8. Merhaba ben 17 yasindayim ve almanyada yasiyorum ve tam 3 senedir burnumu yaptirmak istiyorum. Ameliyat fiyatini ögrenebilirmiyim?

   1. Merhaba İrem Hanım;

    Burun estetiği için 18 yaşınızı doldurmanızı öneririz. Burun estetiği hakkında detaylı bilgi almak için +90 555 104 56 00 görüşebilirsiniz.

  9. Merhaba ben 23 yasindayim ve isvicrede yasiyorum.
   Burun ameliyati yazin yapilirmi?

   1. Merhaba Gizem Hanım;

    Burun estetiği operasyonu için yaşınız uygun +90 555 104 56 00 yüzünüzün fotoğraflarını gönderebilirseniz size yardımcı olabiliriz.

  10. merhaba ben norwecten yaziyorum burun amiliyati ve hotel dahi fiyatini ogrenebilirmiyim

  11. Merhabalar, burun estetigi yapacak olan operatör Doktor kimdir acaba ögrenebilir miyim? Ilgileniyorum, w.app üzerinden profil fotografi yollayabilirim. Saygilar..

   1. Arzu Hanım Merhaba;

    +90 555 104 56 00 yüzünüzün fotoğraflarını gönderebilirseniz size yardımcı olabiliriz

  12. Merhaba ben Fransa’dan arıyorum fıyat öyrene bilirmiyim otel dahıl

   1. Nihat Bey Merhaba;

    Fiyat verebilmemiz için yüz bölgenizin fotoğrafını görmemiz gerekmektedir. +90 555 104 56 00 yüzünüzün fotoğraflarını gönderebilirseniz size yardımcı olabiliriz

  13. selam ben birden fazla amelyat yada estetik yaptirmak istiorum mesela burun ,diz etrafindaki fazlaliklar ve bacaklarmdaki ust kisminda cok fazla fazlaliklar vardir bunlari aldrmak istiyorum ,butunbunlar nekadar alabiliyor?

   1. Merhaba;

    Birden fazla vaser liposuction yapılabilir +90 555 104 56 00 bel bölgenizin ve bacak bölgenizin fotoğraflarını gönderebilirseniz size yardımcı olabiliriz

  14. Merhaba ben almanyada yasiyorum burun amelyati olmak istiyorum bana bu konuda biligi verbilmisiniz teskürler

   1. Merhaba Emrah Bey;

    Fiyat verebilmemiz için yüz bölgenizin fotoğraflarınızı görmemiz gerekir. +90 555 104 56 00 yüzünüzün fotoğraflarını gönderebilirseniz size yardımcı olabiliriz

  15. Merhaba fiyatları öğrenebilirmiyin? Yurtdışında tanıdığım yabancı bir hanım estetik yaptırmayı düşünüyor,

  16. Merhaba ben yurt disindan yaziyorum. Bundan 3 yil once burnuma darbe aldim ve burnumda gozle gorunmeyecek fakat hisedilecek bir yamultu olustu ve grip oldugumda ve geceleri nefes alip vermekte zorlaniyorum. Ameliyat sureci nekadar ve fiyat nekadar? Bilgileriniz ricadir.

   1. Merhaba;

    1 hafta istanbul’da kalmanız gereklidir. Fiyat verebilmemiz için yüz bölgenizin fotoğraflarınızı görmemiz gerekir. +90 555 104 56 00 yüzünüzün fotoğraflarını gönderebilirseniz size yardımcı olabiliriz

    Sağlıcakla Kalın.
    Flora Klinik

  17. Nerde klinik istanbuldamı yeri nerde sigorta karşılıyormu peki arkadaşlar

  18. Merhaba ,
   Ben Australyada yasiyorum. Burnumu hafif kucultmek istiyorum. Bunun bana nekadara mal olur ve ne kadar sure gerkiyor?

   1. Merhaba Lale Hanım;

    1 hafta istanbulda kalmanız yeterli.

    Fiyat verebilmemiz için yüz bölgenizin fotoğraflarınızı görmemiz gerekir. +90 555 104 56 00 yüzünüzün fotoğraflarını gönderebilirseniz size yardımcı olabiliriz.

  19. Göbekten yağ aldırmak istiyorum.56 yaşındayım.1.75 72 kiloyum göbek yağından kurtulmak istiyorum.

  20. Merhaba ben viyanada yasiorum ve bu yaz tatilde burun estetigi olmak istiorum fakat 16 yaşindayim bir problem olurmu 16 yaşinda olmama ramen estetik ameliyati olabilirmiyim?

   1. Merhaba Fatma Hanım;

    Malesef yaşınız uygun değil biraz daha beklemenizi öneririm.

    Sağlıcakla Kalın.
    Flora Klinik

  21. Merabalar ben burnum daki eti aldirmak istiyorum otel dahil fiyat ogrene bilir miyim fransada yim

   1. Merhaba Osman Bey;

    Burun eti için fiyat bilgisi mailinize gönderildi fotoğraf göndermenizi rica ediyoruz.

    Sağlıcakla Kalın.
    Flora Klinik

  22. Merhaba
   Ben almanyadan katiliyorum
   Burnumu beyenmiyorum acaba resim yolasam Bana nur öneride bulunabilirmisiniz resimle nur calisma olursa memnun olurum

   1. Merhaba Şenol Bey;

    Fiyat verebilmemiz için yüz bölgenizin fotoğraflarınızı görmemiz gerekir. +90 555 104 56 00 yüzünüzün fotoğraflarını gönderebilirseniz size yardımcı olabiliriz.

    Sağlıcakla Kalın.
    Flora Klinik

  23. Merhaba! Hocam ben Avusturya dan burun amelıyatı olmak istiyorum ama yasım 36 bunun bı zararı varmı

   1. Rahman Bey Merhaba;

    Yaşınız gayet uygun burun estetiği bir zararı yoktur nefes problemi yaşıyorsanız yada burun kemerinizi beğenmiyorsanız ameliyat olabilirsiniz.

  24. Merhaba, ben almanyada yasiyorum.
   Burun ameliyati olmak istiyorum.
   Ameliyatdan sonra nekadar bi süre sonra Almanyaya geri dönebilirim?

   1. Dila Hanım Merhaba;

    Çoğu hastamız 6 gün kalmaktadır ve 7-8 gün ülkesine geri dönmektedir.

  25. Selamlar, Ben burun estetigi fiati almak istiyorum. Yasim 43 olurmu ki?

   1. Merhaba Busra Hanım;

    Yaşınız gayet uygun daha önce operasyon geçirdiniz mi ? Burnunuzda çarpma yada bir kaza sonucu bir travma oldu mu ? bunları öğrenebilmemiz için yüzünüzün fotoğraflarını Whatsappdan 0090 555 104 56 00 gönderebilirseniz size detaylı bilgi verebiliriz.

  26. Zehra Hanım Merhaba;

   Şişme morarma kişiye özel bazı hastalarımızda hafiften oluyor bazı hastalarımızda ise hiç yok ağrı için biz sizi 1 gün hastanemizde kontrol altında tutuyoruz ve ağrı kesici ilaçlarla hissetmiyorsunuz. Karar verin tekrar görüşelim kendinizi en iyi tanıyan sizsiniz 🙂

  27. Merhabalar size sorum olacaktı, 2002 doğumluyum ve burnumu yaptırmak isterim sizce uygun müdür?

  28. Merhabalar ben 18 yaşındayım ve burnumu yaptırmak ısıtıyorum çünkü küçükken burnum kırıldı ama nefes alıp vermede bır sorunum yok yaşım uygun müdür ?

  Call Now Button
  × WhatsApp