fbpx
Menü
blank blank blank blank

Burun Estetiği

Günümüzde gelişen teknolojiler ve tıbbi yaklaşımlar sayesinde, artık burun estetiği oldukça sık uygulanan, ağrısız bir operasyon haline gelmiştir. Estetik ameliyatlar arasında en çok tercih edilen prosedür olan burun estetiği, deneyimli bir cerrah tarafından uygulandığında son derece başarılı sonuçlar verir.

 

Burun, yüzde ilk dikkati çeken noktalardan biri olmasının yanı sıra vücutta önemli fonksiyonlara sahip bir organdır. Nefes ve koku alma görevleri haricinde sesin oluşumunda da etkisi vardır. Rhinoplasti (ya da rinoplasti) olarak da adlandırılan burun estetiği; burun görünümünü değiştirmek, nefes almayı geliştirmek veya her ikisi için birden yapılabilir.

 

Burnun üst kısmı kemik ve alt kısmı kıkırdaktır. Rinoplasti; kemiği, kıkırdağı, cildi veya üçünü birden değiştirebilir.  Burun estetiğini planlarken cerrahınız diğer yüz özelliklerinizi, burnunuzdaki cildi ve neyi değiştirmek istediğinizi göz önüne alır.

Burun Estetiği Sebepleri Nelerdir?

 1. Burun estetiği aşağıdaki sebeplerden dolayı tercih edilen bir operasyondur:
 2. Kafa travması ya da yaralanmalardan sonra onarım,
 3. Nefes alma sorunlarını düzeltmek,
 4. Doğumsal gelen kusurları düzeltmek,
 5. Burun görünümünden hoşnut olmamak.
 6. Burun estetiği ile burnunuza yapabilecek muhtemel değişiklikler şunlardır:
 7. Burun boyutunda değişiklik,
 8. Burun açısında değişiklik,
 9. Burun köprüsünün düzeltilmesi,
 10. Burun ucunun yeniden şekillendirilmesi,
 11. Burun deliklerinin daralması olarak sıralanabilir.

Sağlıkla ilgili nedenler yoksa ve rinoplasti sadece burun görüntüsünü iyileştirmek amacıyla yapılıyorsa operasyon için nazal kemiğin tamamen gelişimi beklenir. Bu nedenle kadınlarda 17 yaşından önce rinoplasti uygulaması uygun değildir. Erkeklerde nazal kemiğinin gelişimi daha sonra tamamlanır. Bu nedenle erkeklerde rinoplasti için alt yaş sınırı 18’dir. Bununla birlikte, ciddi solunum sıkıntıları nedeniyle yapılacak olan ameliyatta yaş sınırı aranmaz, genç yaşta da rinoplastiye başvurulabilir.

Burun Estetiği Ameliyatı Hazırlıkları Nasıl Yapılır?

Burun estetiği ameliyatından önce cerrahınızla bir ön görüşme yapmanız gerekir. Bu ön görüşmede yapılacak işlemler aşağıdaki başlıkta toplanabilir:

 

Tıbbi geçmiş öyküsü: Doktorunuzun size soracağı en önemli soru, ameliyatla ilgili motivasyonunuz ve beklentilerinizdir. Bu aşamada beklentileriniz hakkında açık olmanız çok önemlidir. Doktorunuz ayrıca burun tıkanıklığı, daha önce geçirmiş olduğunuz ameliyatlar ve kullandığınız ilaçlar dahil olmak üzere tıbbi geçmişiniz hakkında detaylı sorular sorar.

 

Fiziksel muayene: Doktorunuz kan testleri gibi laboratuvar testlerinin de dahil olduğu kapsamlı bir fizik muayene yapabilir. Ayrıca yüz özelliklerinizi, burnunuzun içini ve dışını da inceler. Fizik muayene, rinoplastinin nefesiniz üzerindeki etkisini belirlemek için de kritiktir.

 

Fotoğraflar: Doktorunuz ya da ekibinden biri, burnunuzun farklı açılardan fotoğraflarını çekebilir. Cerrahınız bu fotoğrafları bilgisayara yükleyerek özel bir yazılım yardımıyla olası sonuçları gösterebilir. Ayrıca bu fotoğraflar, öncesi ve sonrası değerlendirmelerinde, ameliyat sırasında referans olması amacıyla ve uzun süreli incelemelerde kullanabilir.

Burun Estetiği Fiyatları Nelerdir?

Rinoplasti ameliyatı fiyatları, hastanın beklentisine, ihtiyacına ve burnunun yapısına göre belirlenir. Burun estetiği fiyatının doktorunuzla ön görüşme yapmadan belirlenmesi sağlıklı bir sonuç vermez. Ayrıca fiyattan önce burun estetiği merkezinin deneyimi ve sonuçlarını araştırmanız daha önemlidir. Çok az maliyetli ama deneyimsiz bir klinik tarafından yapılan ameliyatlar, başarısız sonuçlanabildiği gibi ciddi komplikasyonlara da neden olabilir. Bu da hem sağlığınızı olumsuz etkiler hem de beklenmeyen maliyetleri beraberinde getirebilir.

Burun Estetiği Öncesinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ameliyatı planlandıktan sonra sizi eve götürecek birini ayarlamanız gerekir. Anesteziden sonraki ilk birkaç gün boyunca çeşitli yan etkiler gözlenebilir. Bu nedenle, bir aile üyesinin veya bir arkadaşınızın, ameliyattan sonra birkaç gece sizinle kalması gerekebilir.

Ameliyattan önce ve sonra iki hafta boyunca aspirin veya ibuprofen içeren ilaçlardan kaçının. Bu ilaçlar kanamayı artırabilir. Yalnızca cerrahımız tarafından onaylanan veya reçete edilen ilaçları alın. Ayrıca, bitkisel ilaçları ve reçetesiz satılan takviyeleri kullanmayın. Sigara içiyorsanız sigarayı bırakın. Sigara içmenin anestezi üzerinde olumsuz etkileri bulunur. Ayrıca sigara kullanımı ameliyat sonrası iyileşme sürecini yavaşlatır ve enfeksiyona yakalanma olasılığını artırır.

Burun Estetiği Ameliyatı Sırasında Neler Olur?

Her ne kadar basit burun estetiği uygulamaları lokal anestezi ile yapılabilse de, bu uygulamalar sırasında hastanın uyanık olması psikolojisini olumsuz etkileyebilir. Bu nedenle rinoplasti operasyonlarında genel anestezi tercih edilir. Genel anestezi sırasında, anestezik bir ilaç damara (vene) yerleştirilmiş küçük bir iğne ile hastaya verilir. Genel anestezi, tüm vücudu etkiler ve ağrı hissini tamamen ortadan kaldırır. Bu uygulama, solunum tüpü gerektirir.

 

Rinoplasti burnunuzun içinde veya burnunuzun dibindeki burun delikleriniz arasında küçük bir kesi (insizyon) ile yapılabilir. Cerrah, cilt altındaki kemiği ve kıkırdakları yeniden düzenler. Küçük değişiklikler için, cerrah burnunuzun derinliklerinden veya kulağınızdan alınan kıkırdak dokuyu kullanabilir. Daha büyük değişiklikler için, cerrahınız vücudunuzdaki diğer bölgelerden (kaburga gibi) kıkırdak kullanabilir. Bu değişiklikler yapıldıktan sonra, cerrah burnun derisini ve dokusunu geri yerleştirir, burundaki kesileri diker. Burnun iki tarafı arasındaki duvar (nazal septum) kıvrılmış veya eğilmişse doktorunuz bu noktayı nefes almanızı iyileştirmek için düzeltebilir.

 

Ameliyattan sonra hasta, uyanma odasına alınır. Ameliyatın tipine göre, hasta aynı gün hastaneden ayrılabilir veya bir gece kalabilir.

Burun Estetiği Sonrasında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Burun estetiğinin başarısı cerrah ve hastanın iş birliğine de dayanır. Bu nedenle hastanın, cerrahın direktiflerine uyması gerekir.

 

Ameliyattan sonra, kanamayı ve şişmeyi azaltmak için en az bir hafta boyunca sırtınızı 2-3 yastıkla destekleyerek başınızı göğsünüzden yukarı kaldırarak 45 derecelik bir açıyla yatakta dinlenmeniz gerekir. Tampon ve atelin ne kadar zaman sonra çıkarılacağını doktorunuz belirler.

 

Hafif bir kanama, sümük ve kan drenajı ameliyattan birkaç gün sonra veya sargının çıkarılmasından sonra sık gözlenen durumlar arasındadır. Doktorunuz, drenajı emmek için burnunuzun altına bantla tutturulmuş küçük bir gazlı bez parçası, yani bir damlalık pedi yerleştirebilir. Gazlı bezinizi doktorunuzun yönlendirdiği şekilde değiştirin. Damlama yastığını ya da pedini burnunuza sıkıca sokmayın. Kanama ve şişme ihtimalini daha da azaltmak için doktorunuz ameliyattan sonra çeşitli önlemler almanızı isteyebilir, bunlar aşağıdaki şekilde sıralanabilir:

 1. Aerobik ve koşu gibi yorucu aktivitelerden kaçının.
 2. Burnunuzda bandaj varsa bandajı ıslatmamak için duş yerine banyo yapın.
 3. Sümkürmeyin.
 4. Kabızlığı önlemek için meyve ve sebzeler gibi yüksek lifli yiyecekleri yiyin. Kabızlık, ameliyat bölgesine baskı uygulamanıza neden olabilir.
 5. Abartılı yüz ifadelerinden kaçınmaya çalışın.
 6. Üst dudağınızın hareketini sınırlandırmak için dişlerinizi hafifçe fırçalayın.
 7. Önden açılan kıyafetler giyin. Tişört ya da kazak gibi kıyafetleri başınızın üzerinden çekmeyin.
 8. Bebek ve çocuklar bir anlık hareketle burnunuza çarpabilir, bu nedenle onları kucağınıza almaktan kaçının.
 9. Ek olarak, burnunuzdaki basıncı önlemek için, ameliyattan sonra en az dört hafta boyunca gözlük veya güneş gözlükleri kullanmanız önerilmez. Eğer lensiniz yoksa ameliyattan önce kendinize bir lens edinmeniz uygun olabilir. Lensleri ameliyattan iki gün sonra takabilirsiniz.
 10. Dışarıdayken özellikle burnunuza en az SPF 30 faktörlü bir güneş koruyucusu kullanın. Ameliyat sonrası cildiniz hassaslaştığı için güneş, burnunuzun derisinde kalıcı renk bozulmalarına neden olabilir.

Nazal ameliyattan sonra iki ila üç hafta boyunca göz kapaklarınız şişebilir ve morabilir. Burun şişikliğinin çözünmesi daha uzun sürer. Diyetinizdeki sodyumu sınırlamak, şişliğin daha hızlı kaybolmasına yardımcı olur. Ameliyattan sonra burnunuza buz veya soğuk kompresler uygulamayın. Bazen şişliklerin tamamen kaybolması bir seneyi bulabilir. Bu süre sonrasında burnun gerçek şekli belli olur.

Burun Estetiği Sonrasında Ağrı Hissedilir mi?

Burun estetiği sonrasında, ağrı kesiciler çoğunlukla ağrınızın baskılanmasını sağlar. Zaten ağrı, ameliyat sonrası 72 saat içerisinde azalır. Şişiklik veya ameliyat sırasında burnunuzun içine yerleştirilmiş tamponlar nedeniyle burnunuzda tıkanıklık hissedebilirsiniz. Son zamanlarda, tamponlar yerine nefes almayı kolaylaştıran silikon splitler kullanılmaya başlanmıştır. Bu splitler hem iyileşme hızını artırır hem de çıkartırken tampon kadar ağrı vermez.

Burun Estetiği Riskleri Nelerdir?

Her ameliyat gibi burun estetiği ameliyatının da kanama, enfeksiyon ve anesteziye tepki gibi komplikasyon riskleri bulunur. Bu riskler haricinde burun ameliyatlarına özgü aşağıdaki riskler de gözlenebilir:

 1. Burundan nefes almakta güçlük çekmek
 2. Burnun içinde ve çevresinde uyuşma
 3. Düzgün görünmeyen bir burun olasılığı
 4. Devam edebilen ağrı, renk değişikliği veya şişlik
 5. Aşırı yara dokusu oluşumu (skarring)
 6. Septumda bir delik (septal perforasyon)
 7. Ek ameliyat ihtiyacı

Burun estetiği ameliyatı ne kadar uzman ve deneyimli bir ekip tarafından yürütülürse komplikasyon görülme oranı o kadar azalır. Flora Klinik deneyimli ve uzman kadrosuyla hayalinizdeki görüntüye kavuşmanıza yardımcı olur. Burun estetiği konusu hakkında tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Burun estetiği yaptırmak isteyenlerin tek kaygısı güzel görünen bir burun şekline sahip olmak için değildir. Bazı hallerde tıbbi gereklilikten kaynaklanan sebeplerle de burun estetiği yapılabilir. Yani hem estetik amaçlı, hem de burun fonksiyonlarının düzeltilmesi için bu ameliyat yapılabilir.

Burun estetiği sırasında estetik burun şekli oluşturulurken, nefes alma sorunu, burun polipleri, burun eti büyümesi, deviasyon denen orta hattaki kemik eğriliği de giderilebilir. Bu sorunları olan burunda estetik görünümün elde edilmesi mümkün olmaz.

 

Burun estetiği yaptırmak isteyenler için en önemli konulardan biri bunun maliyetidir. Ameliyatın yapılacağı hastane ve ameliyatı yapacak olan estetik cerrah maliyetin belirlenmesinde önemli etkenlerdir. Fakat burun estetiğinde maliyetin ikinci planda kalması gerekir. Burun estetiğinde başarı ve hastanın isteklerini karşılaması daha önemlidir. Burun estetiği ameliyatı ne kadar uygun maliyete yaptırılsa da, revizyona ihtiyaç duyulursa fiyatın önemi kalmaz.

Gelişen tıbbi tekniklerle burun estetiğinde tampon kullanımının yerine silikon burun splitleri kullanılmaya başlanmıştır. Bu sayede hastaların nefes alması kolaylaşmış, iyileşme hızı artmıştır. Ayrıca silikon splitlerin çıkarılması daha kolay olmaktadır. Hatta bunları hastaların kendi bile çıkarabilir.

Ameliyat sırasında hem estetik düzeltmeler, hem de fonksiyonlardaki bozukluklar aynı anda düzeltilebilir. Ayrıca şunu da belirtmek gerekir. Fonksiyonel bozukluklar düzeltilmeden, burunda estetik değişimlerde yapılamaz. Burun içi ve burun dışı burun estetiğinde aynı anda ele alınarak başarılı bir sonuç alınabilir.

Burun yapısında hem estetik sorunlar, hem de fonksiyonel sorunlar varsa ameliyatta hepsi aynı anda giderilebilir. Bunlar arasında öncelik her zaman burnun fonksiyonel sorunlarının düzeltilmesidir. Çünkü hastanın nefes alma sorununa yol açan eğrilik düzeltilmedikçe estetik sorunlar giderilemez.

Burun estetiği ameliyatında kadın ve erkekler için genelde aynı uygulamalar yapılmaktadır. Fakat kadın ve erkek arasındaki anatomik farklılıklarda mutlaka göz önüne alınır. Çünkü burun ucu, burun kanatları, burun sırtı kadın ve erkekte farklı yapıdadır. Buna uygun şekilde düzenlemeler yapılır.

Burun estetiği için burun yapısının temel gelişimini tamamlamış olması gerekir. Ergenlik döneminin ardından yani 17-18 yaşından itibaren burun estetiği yapılabilir. Daha erken yaşlarda burun estetiği yapılırsa, kemiklerin büyüme yönünde sorunlar yaşanabilir.
Burun estetiği için alt yaş sınırı aranmasına rağmen, üst yaş sınırı bulunmamaktadır. Eğer hastanın başka bir sağlık sorunu bulunmuyorsa, her yaşta burun estetiği yapılabilir.

Hastanın beklentilerini karşılayacak burun şekli oluşturulamadıysa ya da burundaki diğer sorunlar giderilemediyse ikinci bir ameliyata gerek duyulabilir. Çünkü bu ameliyat hastanın isteği üzerine yapılır. Burun estetiği ameliyatından sonra yeni burun şeklinin ortaya çıkması için yaklaşık 6-12 ay beklenmelidir. Bu süreden önce ikinci ameliyat kararının alınması doğru olmaz.

Ameliyat olan hastaların yüzünde ve burnunda oluşan şişliklerin daha hızlı inmesi için, en uygun uyku pozisyonu hastaların 45 derecelik açı yapacak şekilde sırt üstü yatmasıdır. Bunun için hastanın sırtı 2-3 yastıkla desteklenmelidir. Bu uyku pozisyonu özellikle ilk bir hafta önemli faydalar sağlar.

Ameliyat sonrasında yapılacak burun masajı burun çevresindeki ve burundaki ödemin azaltılmasını sağlayacak lenf drenajına faydalı olabilir. Ama bu konuda doktorun önergelerine uyulmalıdır. Masaj eğri burun için uygulanabilir. Ancak buruna şekil vermek için kullanılmaz. Masaj yumuşak dokuya etki ederek eğriliğe neden kasları esneterek olumlu etki yapar. Burun masajı sırasında nazikçe hareket edilmelidir.

Gözlük kullanan kişiler burun estetiği yaptırıp yaptıramayacaklarını merak ederler. Öncelikle gözlük kullanmak burun estetiğine engel değildir. Ancak burun estetiği ameliyatından sonra gözlük kullanmaları sakıncalı olur. Burun şekli oturuncaya kadar, iyileşme olana kadar hastalar gözlük takmamalıdır. Bunun yerine lens kullanmaları tavsiye edilir.

 

Öncesi ve Sonrası

Burun Estetiği Ameliyat Videosu

KLİNİĞİMİZ

HASTA YORUMLARI

“Burun Estetiği” için 55 cevap

 1. blank Burcu dedi ki:

  Merhabalar, benim burnumda et var muayene olduğumda alınması gerek dediler. Ayrıca burnumuda beğenmiyorum estetik ameliyatı sırasında burnumdaki et alınır mı? Nefes almakta sorun yaşıyorum

  • blank Flora Klinik dedi ki:

   Merhaba Burcu Hanım;

   Yardımcı olabilmemiz için yüzünüzün fotoğrafını whatsappdan +90 555 104 56 00 gönderebilirseniz size yardımcı olabiliriz.

 2. blank berk dedi ki:

  Selam, Ben fransada yaşıyorum. İznimi ülkemde geçirmek istiyorum ve amacım burun ameliyatı olmak. Kaç gün sonra dikişler alınır? morluklak ne zaman geçer?

  • blank Flora Klinik dedi ki:

   Merhaba Berk Bey;

   1 hafta istanbulda kalmanız gerekmektedir. Yardımcı olabilmemiz için yüzünüzün fotoğrafını whatsappdan +90 555 104 56 00 gönderebilirseniz size detaylı bilgi verebiliriz.

 3. blank Mustafa Tuncay dedi ki:

  merhaba 0555 104 56 00 numaraya resim gönderdim fiyat dönüşü bekliyorum acil

 4. blank Melek Sevcan dedi ki:

  Selam, gösterdiğiniz ilgiden dolayı tüm ekibinize teşekkür ederim. doktor, çok ilgili ve işinde uzman bir doktor. Kendimle barışmamı sağladığınız için gerçekten çok teşekkür ederim. Ameliyat olmayı düşünen arkadaşlar, çok düşünmeyin. Benim gibi memnun kalacaksınız 🙂 sevgiler. hocaya selam.

 5. blank Senem Ural dedi ki:

  burnumdan memnun değilim düğünüm yaklaşıyor kaç ayda iyleşirim

  • blank Flora Klinik dedi ki:

   Senem Hanım Merhaba;

   Tarih aralığı nedir ? ve yardımcı olabilmemiz için yüzünüzün fotoğrafını whatsappdan +90 555 104 56 00 gönderebilirseniz size detaylı bilgi verebiliriz.

 6. blank Ahmet Çelikler dedi ki:

  burun estetigi için fiyat alabilirim

  • blank Flora Klinik dedi ki:

   Ahmet Bey Merhaba;

   Doktorumuz görmeden fiyat vermemiz mümkün değildir. Yüzünüzün fotoğrafını whatsappdan +90 555 104 56 00 gönderebilirseniz size yardımcı olabiliriz.

 7. blank Sevda Çankırı dedi ki:

  hocam nefes darlığı için gitmiştim şuan rahat bir şekilde nefes alabiliyorum teşekkür ederim hocam.

 8. blank Irem Aydin dedi ki:

  Merhaba ben 17 yasindayim ve almanyada yasiyorum ve tam 3 senedir burnumu yaptirmak istiyorum. Ameliyat fiyatini ögrenebilirmiyim?

  • blank Flora Klinik dedi ki:

   Merhaba İrem Hanım;

   Burun estetiği için 18 yaşınızı doldurmanızı öneririz. Burun estetiği hakkında detaylı bilgi almak için +90 555 104 56 00 görüşebilirsiniz.

 9. blank Gizem dedi ki:

  Merhaba ben 23 yasindayim ve isvicrede yasiyorum.
  Burun ameliyati yazin yapilirmi?

  • blank Flora Klinik dedi ki:

   Merhaba Gizem Hanım;

   Burun estetiği operasyonu için yaşınız uygun +90 555 104 56 00 yüzünüzün fotoğraflarını gönderebilirseniz size yardımcı olabiliriz.

 10. blank hicaz turgut dedi ki:

  merhaba ben norwecten yaziyorum burun amiliyati ve hotel dahi fiyatini ogrenebilirmiyim

 11. blank Arzu Bilgic dedi ki:

  Merhabalar, burun estetigi yapacak olan operatör Doktor kimdir acaba ögrenebilir miyim? Ilgileniyorum, w.app üzerinden profil fotografi yollayabilirim. Saygilar..

 12. blank Nihat dedi ki:

  Merhaba ben Fransa’dan arıyorum fıyat öyrene bilirmiyim otel dahıl

  • blank Flora Klinik dedi ki:

   Nihat Bey Merhaba;

   Fiyat verebilmemiz için yüz bölgenizin fotoğrafını görmemiz gerekmektedir. +90 555 104 56 00 yüzünüzün fotoğraflarını gönderebilirseniz size yardımcı olabiliriz

 13. blank zhzh dedi ki:

  selam ben birden fazla amelyat yada estetik yaptirmak istiorum mesela burun ,diz etrafindaki fazlaliklar ve bacaklarmdaki ust kisminda cok fazla fazlaliklar vardir bunlari aldrmak istiyorum ,butunbunlar nekadar alabiliyor?

  • blank Flora Klinik dedi ki:

   Merhaba;

   Birden fazla vaser liposuction yapılabilir +90 555 104 56 00 bel bölgenizin ve bacak bölgenizin fotoğraflarını gönderebilirseniz size yardımcı olabiliriz

 14. blank Emrah dedi ki:

  Merhaba ben almanyada yasiyorum burun amelyati olmak istiyorum bana bu konuda biligi verbilmisiniz teskürler

  • blank Flora Klinik dedi ki:

   Merhaba Emrah Bey;

   Fiyat verebilmemiz için yüz bölgenizin fotoğraflarınızı görmemiz gerekir. +90 555 104 56 00 yüzünüzün fotoğraflarını gönderebilirseniz size yardımcı olabiliriz

 15. blank serkan erkan dedi ki:

  selamlar

 16. blank Ramazan dedi ki:

  Merhaba fiyatları öğrenebilirmiyin? Yurtdışında tanıdığım yabancı bir hanım estetik yaptırmayı düşünüyor,

 17. blank Gizli dedi ki:

  Merhaba ben yurt disindan yaziyorum. Bundan 3 yil once burnuma darbe aldim ve burnumda gozle gorunmeyecek fakat hisedilecek bir yamultu olustu ve grip oldugumda ve geceleri nefes alip vermekte zorlaniyorum. Ameliyat sureci nekadar ve fiyat nekadar? Bilgileriniz ricadir.

  • blank Flora Klinik dedi ki:

   Merhaba;

   1 hafta istanbul’da kalmanız gereklidir. Fiyat verebilmemiz için yüz bölgenizin fotoğraflarınızı görmemiz gerekir. +90 555 104 56 00 yüzünüzün fotoğraflarını gönderebilirseniz size yardımcı olabiliriz

   Sağlıcakla Kalın.
   Flora Klinik

 18. blank Ben şeyma dedi ki:

  Nerde klinik istanbuldamı yeri nerde sigorta karşılıyormu peki arkadaşlar

 19. blank Lale dedi ki:

  Merhaba ,
  Ben Australyada yasiyorum. Burnumu hafif kucultmek istiyorum. Bunun bana nekadara mal olur ve ne kadar sure gerkiyor?

  • blank Flora Klinik dedi ki:

   Merhaba Lale Hanım;

   1 hafta istanbulda kalmanız yeterli.

   Fiyat verebilmemiz için yüz bölgenizin fotoğraflarınızı görmemiz gerekir. +90 555 104 56 00 yüzünüzün fotoğraflarını gönderebilirseniz size yardımcı olabiliriz.

 20. blank Emel Büyükbaş dedi ki:

  Göbekten yağ aldırmak istiyorum.56 yaşındayım.1.75 72 kiloyum göbek yağından kurtulmak istiyorum.

 21. blank Fatma Nur dedi ki:

  Merhaba ben viyanada yasiorum ve bu yaz tatilde burun estetigi olmak istiorum fakat 16 yaşindayim bir problem olurmu 16 yaşinda olmama ramen estetik ameliyati olabilirmiyim?

 22. blank Osman Şen dedi ki:

  Merabalar ben burnum daki eti aldirmak istiyorum otel dahil fiyat ogrene bilir miyim fransada yim

 23. blank Şenol Yağan dedi ki:

  Merhaba
  Ben almanyadan katiliyorum
  Burnumu beyenmiyorum acaba resim yolasam Bana nur öneride bulunabilirmisiniz resimle nur calisma olursa memnun olurum

  • blank Flora Klinik dedi ki:

   Merhaba Şenol Bey;

   Fiyat verebilmemiz için yüz bölgenizin fotoğraflarınızı görmemiz gerekir. +90 555 104 56 00 yüzünüzün fotoğraflarını gönderebilirseniz size yardımcı olabiliriz.

   Sağlıcakla Kalın.
   Flora Klinik

 24. blank Rahman dedi ki:

  Merhaba! Hocam ben Avusturya dan burun amelıyatı olmak istiyorum ama yasım 36 bunun bı zararı varmı

  • blank Flora Klinik dedi ki:

   Rahman Bey Merhaba;

   Yaşınız gayet uygun burun estetiği bir zararı yoktur nefes problemi yaşıyorsanız yada burun kemerinizi beğenmiyorsanız ameliyat olabilirsiniz.

 25. blank Dila dedi ki:

  Merhaba, ben almanyada yasiyorum.
  Burun ameliyati olmak istiyorum.
  Ameliyatdan sonra nekadar bi süre sonra Almanyaya geri dönebilirim?

 26. blank Busra dedi ki:

  Selamlar, Ben burun estetigi fiati almak istiyorum. Yasim 43 olurmu ki?

  • blank Flora Klinik dedi ki:

   Merhaba Busra Hanım;

   Yaşınız gayet uygun daha önce operasyon geçirdiniz mi ? Burnunuzda çarpma yada bir kaza sonucu bir travma oldu mu ? bunları öğrenebilmemiz için yüzünüzün fotoğraflarını Whatsappdan 0090 555 104 56 00 gönderebilirseniz size detaylı bilgi verebiliriz.

 27. blank Flora Klinik dedi ki:

  Zehra Hanım Merhaba;

  Şişme morarma kişiye özel bazı hastalarımızda hafiften oluyor bazı hastalarımızda ise hiç yok ağrı için biz sizi 1 gün hastanemizde kontrol altında tutuyoruz ve ağrı kesici ilaçlarla hissetmiyorsunuz. Karar verin tekrar görüşelim kendinizi en iyi tanıyan sizsiniz 🙂

 28. blank reem dedi ki:

  Everything is as it should be. Thanks

 29. blank Eda dedi ki:

  Merhabalar size sorum olacaktı, 2002 doğumluyum ve burnumu yaptırmak isterim sizce uygun müdür?

 30. blank fatma dedi ki:

  merhaba

 31. blank Emine dedi ki:

  Merhabalar ben 18 yaşındayım ve burnumu yaptırmak ısıtıyorum çünkü küçükken burnum kırıldı ama nefes alıp vermede bır sorunum yok yaşım uygun müdür ?

 32. blank Merve G. dedi ki:

  Merhabalar. Öncelikle cok tesekkür ederim gösterdiginiz ilgi icin 😊. Yurtdisindan gelmeme ragmen cok ilgi gösterdiniz. Cok memnun kaldim! Alev hanima ayri cok cok tesekkür ediyorum, kendisi ablam gibi ilgilendi benimle. Soför Kerim bey’e de cok tesekkür ederim. Burun ameliyati gecerdim ve cok memnun kaldim. Doktordan da cok memnun kaldim, isinde uzman bir doktor. Kesinlikle tavsiye ederim herkese. Sevgiler ❤️

 33. blank Turan Pekdemir dedi ki:

  Burun Ameliyati kac TL

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

+90 555 104 01 32
WhatsApp ile Sor