Burun Estetiği

Burun estetiği, insan yüzünde en dikkat çeken kısım olan burun ile alakalı bozuklukların giderilmesi amacı ile tercih edilen estetik operasyondur. Burun, insan yaşamının sürdürülmesinde en önemli organlardan bir tanesidir. Solunum sisteminin bir parçası olarak oksijen alınmasını sağlayan burun ile ilgili bozuklukların sadece görsel değil sağlık sorunlarına da yol açtığını ifade etmek gerekir. Bu nedenle burnunuzda herhangi bir sorun varsa bir estetik cerraha başvurarak bu sorunu çözmeniz şarttır.

Flora klinik olarak burun yapınız ile alakalı sorunları ortadan kaldırmak ve daha başarılı çözümler sunmak adına üstün çaba sarf ediyoruz. Gelişen teknolojiyi yakından takip ederken en yeni teknikleri inceleyerek burun sağlığınız için gerekli uygulamalara başvuruyoruz. Siz de burun sağlığınız ile ilgili harekete geçmek istiyorsanız Flora Klinik kalitesi ile burun estetiği çözümlerinden yararlanabilirsiniz.

Hemen Bilgilerinizi Bırakın
Biz Sizi Arayalım  Tedavi Süresi
  1 Hafta
  Operasyon Süresi
  2 - 3 Saat
  Teknikler
  Açık / Kapalı
  Anestezi
  Genel
  İlaç
  İlaçlar Dahil
  Net Sonuç
  3 - 12 Ay
  Kontrol
  6. Gün
  Destek
  Ömür Boyu

  Burun Estetiği Genel Bakış

  Tıbbi geçmiş öyküsü
  Fiziksel muayene
  Fotoğraflar

  Doktorunuzun size soracağı en önemli soru, burun ameliyatı ile ilgili motivasyonunuz ve beklentilerinizdir. Bu aşamada beklentileriniz hakkında açık olmanız çok önemlidir. Doktorunuz ayrıca burun tıkanıklığı, daha önce geçirmiş olduğunuz ameliyatlar ve kullandığınız ilaçlar dahil olmak üzere tıbbi geçmişiniz hakkında detaylı sorular sorar.

  Doktorunuz kan testleri gibi laboratuvar testlerinin de dahil olduğu kapsamlı bir fizik muayene yapabilir. Ayrıca yüz özelliklerinizi, burnunuzun içini ve dışını da inceler. Fizik muayene, rinoplastinin nefesiniz üzerindeki etkisini belirlemek için de kritiktir.

  Doktorunuz ya da ekibinden biri, burnunuzun farklı açılardan fotoğraflarını çekebilir. Cerrahınız bu fotoğrafları bilgisayara yükleyerek özel bir yazılım yardımıyla olası sonuçları gösterebilir. Ayrıca bu fotoğraflar, öncesi ve sonrası değerlendirmelerinde, ameliyat sırasında referans olması amacıyla ve uzun süreli incelemelerde kullanabilir.

  Tıbbi geçmiş öyküsü

  Doktorunuzun size soracağı en önemli soru, ameliyatla ilgili motivasyonunuz ve beklentilerinizdir. Bu aşamada beklentileriniz hakkında açık olmanız çok önemlidir. Doktorunuz ayrıca burun tıkanıklığı, daha önce geçirmiş olduğunuz ameliyatlar ve kullandığınız ilaçlar dahil olmak üzere tıbbi geçmişiniz hakkında detaylı sorular sorar.

  Fiziksel muayene

  Doktorunuz kan testleri gibi laboratuvar testlerinin de dahil olduğu kapsamlı bir fizik muayene yapabilir. Ayrıca yüz özelliklerinizi, burnunuzun içini ve dışını da inceler. Fizik muayene, rinoplastinin nefesiniz üzerindeki etkisini belirlemek için de kritiktir.

  Fotoğraflar

  Doktorunuz ya da ekibinden biri, burnunuzun farklı açılardan fotoğraflarını çekebilir. Cerrahınız bu fotoğrafları bilgisayara yükleyerek özel bir yazılım yardımıyla olası sonuçları gösterebilir. Ayrıca bu fotoğraflar, öncesi ve sonrası değerlendirmelerinde, ameliyat sırasında referans olması amacıyla ve uzun süreli incelemelerde kullanabilir.

  Burun Estetiği Kimlere Yapılır ?

  Burun estetiği aşağıdaki sebeplerden dolayı tercih edilen bir operasyondur:

  • Kafa travması ya da yaralanmalardan sonra onarım,
  • Nefes alma sorunlarını düzeltmek,
  • Doğumsal gelen kusurları düzeltmek,
  • Burun görünümünden hoşnut olmamak.

  Burun estetiği ile burnunuza yapabilecek muhtemel değişiklikler şunlardır:

  • Burun boyutunda değişiklik,
  • Burun açısında değişiklik,
  • Burun köprüsünün düzeltilmesi,
  • Burun ucunun yeniden şekillendirilmesi,
  • Burun deliklerinin daralması olarak sıralanabilir.

  Sağlıkla ilgili nedenler yoksa ve rinoplasti sadece burun görüntüsünü iyileştirmek amacıyla yapılıyorsa operasyon için nazal kemiğin tamamen gelişimi beklenir. Bu nedenle kadınlarda 17 yaşından önce rinoplasti uygulaması uygun değildir. Erkeklerde nazal kemiğinin gelişimi daha sonra tamamlanır. Bu nedenle erkeklerde rinoplasti için alt yaş sınırı 18’dir. Bununla birlikte, ciddi solunum sıkıntıları nedeniyle yapılacak olan ameliyatta yaş sınırı aranmaz, genç yaşta da rinoplastiye başvurulabilir. İstanbul dışından gelecek hastalarımız için 18 yaşından küçükse aile onayı ile yapılabilir.

  Fiyatları Nelerdir?

  Rinoplasti ameliyatı fiyatları, hastanın beklentisine, ihtiyacına ve burnunun yapısına göre belirlenir. Burun estetiği fiyatının doktorunuzla ön görüşme yapmadan belirlenmesi sağlıklı bir sonuç vermez. Ayrıca fiyattan önce burun estetiği merkezinin deneyimi ve sonuçlarını araştırmanız daha önemlidir. Çok az maliyetli ama deneyimsiz bir klinik tarafından yapılan ameliyatlar, başarısız sonuçlanabildiği gibi ciddi komplikasyonlara da neden olabilir. Bu da hem sağlığınızı olumsuz etkiler hem de beklenmeyen maliyetleri beraberinde getirebilir.

  Burun Estetiği Nasıl Yapılır?

  Burun ile ilgili problemlerin giderilmesi amacı ile tercih edilen estetik operasyonların genellikle şekil bozuklukları için tercih edildiği kabul edilse de kemik kırıkları, geniz eti ve nefes almada zorluk gibi nedenlerle de gerçekleştiği bilinir. Problemin tipine göre uygulanacak olan cerrahi yöntem farklılaşmaktadır. Flora Klinik olarak sorunsuz süreçler yaşayabilmeniz adına ekstra çaba sarf ediyor ve kaliteyi ön plana çıkarıyoruz. Sizlere birbirinden özel çözümler sunduğumuz hizmetlerimiz ile alakalı detayları aşağıda sizler için sıraladık!

  Kapalı Rinoplasti

  Kapalı burun estetiği olarak da bilinen bu yöntem ile burundaki problemler dikişsiz bir şekilde giderilir. Burun deliğinin içerisinden gerçekleştirilen kesiler sayesinde herhangi bir iz de kalmaz. Operasyon sonrasında ödem oluşumu ve şişkinlik problemi yaşanma ihtimali oldukça düşüktür. 1 ila 1,5 saat arasında süren bu uygulama oldukça başarılı sonuçlar verir. Flora Klinik olarak çatısı altında sunduğumuz bu seçenek ile size kaliteli bir burun yapısına sahip olma imkânı sağlıyoruz.

  Bu teknikte burun deliklerinin içinden müdahale yapılması nedeniyle burun estetiği sonrasında herhangi bir iz kalmaz. Kapalı burun estetiği tekniğinde herhangi bir tampon veya alçı kullanılmaz. Burun üzerine yerleştirilen özel atel ve bantlarla burnun zarar görmesi engellenir. Bu şekilde hasta kısa sürede günlük hayatına dönebilmektedir.

  Açık Rinoplasti

  Açık burun estetiği burun deliklerinin arasında bölgede küçük kesi açılması ile uygulanan bir yöntemdir. Deri bu noktadan kaldırılıp ve estetik operasyon uygulaması gerçekleşir. Açık burun estetiğinde burun septumunu çok daha net bir şekilde görmek mümkündür. Söz konusu burun estetiğinin en büyük avantajı da burnun yapısının çok daha net bir şekilde görülmesi ve bu nedenle buruna daha iyi müdahale edilmesidir.

  Açık burun estetiğinden sonra hafif bir iz kalma ihtimali söz konusudur. Ancak dikiş izlerinin gün geçtikçe derinin rengini alacağını ifade etmek mümkündür. Operasyon yaklaşık 2-2.5 saat kadar sürer.

  Burun Estetiği Operasyonu Planlaması Nasıl Yapılır?

  • Aerobik ve koşu gibi yorucu aktivitelerden kaçının
  • Burnunuzda bandaj varsa bandajı ıslatmamak için duş yerine banyo yapın
  • Sümkürmeyin
  • Kabızlığı önlemek için meyve ve sebzeler gibi yüksek lifli yiyecekleri yiyin. Kabızlık, ameliyat bölgesine baskı uygulamanıza neden olabilir
  • Abartılı yüz ifadelerinden kaçınmaya çalışın
  • Üst dudağınızın hareketini sınırlandırmak için dişlerinizi hafifçe fırçalayın
  • Önden açılan kıyafetler giyin. Tişört ya da kazak gibi kıyafetleri başınızın üzerinden çekmeyin
  • Bebek ve çocuklar bir anlık hareketle burnunuza çarpabilir, bu nedenle onları kucağınıza almaktan kaçının
  • Ek olarak, burnunuzdaki basıncı önlemek için, ameliyattan sonra en az dört hafta boyunca gözlük veya güneş gözlükleri kullanmanız önerilmez. Eğer lensiniz yoksa ameliyattan önce kendinize bir lens edinmeniz uygun olabilir. Lensleri ameliyattan iki gün sonra takabilirsiniz
  • Dışarıdayken özellikle burnunuza en az SPF 30 faktörlü bir güneş koruyucusu kullanın. Ameliyat sonrası cildiniz hassaslaştığı için güneş, burnunuzun derisinde kalıcı renk bozulmalarına neden olabilir.

  Yurtdışından online analiz yaptırarak gelen hastalarımızın onayı alındıktan sonra özel otel, transfer ve tercüman planlaması yapılır.

  • Yurtdışından gelen hastalarımız VIP aracımızla havalimanından alınarak otele yerleştirilir.
  • Sonra tekrar hastaneye götürülen hastalarımıza gerekli laboratuvar testleri yapılır.
  • Laboratuvar testleri sırasında doktorumuzla yüz yüze bir görüşme yapılarak tercüman eşliğinde istekleriniz tekrardan dinlenir. İstediğiniz burun estetiği için her şey tekrardan gözden geçirilerek ameliyata alınırsınız.
  • Ameliyat sonrası herhangi bir sorun yoksa hasta taburcu edilir
  • 1 hafta sonra buruna yerleştirilen atel ve özel bantlar çıkarılır.
  • Yurt dışı hastalarımızın son kontrolleri yapıldıktan sonra evlerine geri dönebilirler.

  Burun Estetiği Öncesinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  Burun estetiği oldukça ciddi bir operasyondur. Bu nedenle operasyon öncesinde kanı sulandırıcı ilaçlar kullanmamalısınız. Kullanılan tüm ilaçlarla ilgili doktorunuzu bilgilendirmelisiniz. Operasyon öncesinde en az 1 hafta sigara ve alkol kullanımını bırakmalısınız. Operasyondan 6 saat öncesine kadar herhangi bir besin tüketmemelisiniz. Burun estetiği sonrasında burnunuza takılacak atel ve bantlara zarar vermeyecek elbiseler giymelisiniz.

  Burun Estetiği İyileşme Süreci

  Burun estetiğinde iyileşme süreci kullanılan tekniğe göre farklılık göstermektedir. Flora Kliniği’nde kullanılan kapalı burun estetiği tekniği sayesinde iyileşme süreci oldukça kısadır. Burun estetiği operasyonu sonrasında morluk ve şişlikler oldukça azdır. Hastalarımızın daha hızlı bir iyileşme süreci geçirmesi için ilk gün başlarını dik tutmaları ve soğuk kompres yapmaları gerekmektedir.

  • Burundan nefes almakta güçlük çekmek
  • Burnun içinde ve çevresinde uyuşma
  • Düzgün görünmeyen bir burun olasılığı
  • Ağrı, renk değişikliği veya şişlik
  • Aşırı yara dokusu oluşumu (skarring)
  • Septumda bir delik (septal perforasyon)
  • Ek ameliyat ihtiyacı

  Burun Estetiği Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Burun estetiği operasyonu sonrasında 4 saat boyunca su içilmemelidir. Bağırsakların normal düzenine dönmesi beklenmelidir. Aksi takdirde kusmalar ortaya çıkabilir.
  • Burun estetiği operasyonu sonrasında burundan pembe akıntılar olabilir. Bu akıntı tehlike arz eden bir durum değildir. Burun kendini temizlerken bu sıvılar akar.
  • Operasyon sonrasında Zürih Kliniği doktorlarının size önerdiği ilaçları aksatmadan kullanmalısınız.
  • Burnunuzdaki atel ve slikon bantlar çıkarılana kadar burnunuzu darbelerden korumalısınız. Atel ve bantlar çıkarıldıktan sonra da burnu darbelerden korumalısınız.
  • Ameliyattan 3 hafta sonrasına kadar fitness vb. sporlara ara vermelisiniz.
  • Burun estetiğinden sonra bir süre sümkürmemelisiniz. Aksi takdirde kanama meydana gelebilir.
  • Kabızlık sırasında ıkınma burnunuzda hasara neden olabilir. Bu doğrultuda kabızlığı önleyecek yiyecekler tüketmenizde fayda vardır.
  • Dişlerinizi hafif bir şekilde fırçalayın ve burnunuzun diş fırçalama hareketlerinden etkilenmemesine dikkat edin.
  • Burunda basınç oluşmaması adına 4 hafta kadar gözlük kullanmamalısınız. Bu süre içerisinde lens kullanabilirsiniz. Lenslerin ise ameliyattan 2 gün sonra kullanılması önerilmektedir.
  • SPF 30 faktörlü bir güneş kremi ile burnunuzu güneşin zararlı ışınlarından korumalısınız. Güneşin direkt burnunuza temas etmesi durumunda kalıcı renk bozulmaları oluşabilir.

  Burun Estetiği Sık Sorulan Sorular

  Burun estetiği sadece estetik amaçlı mı yapılır?

  Burun estetiği yaptırmak isteyenlerin tek kaygısı güzel görünen bir burun şekline sahip olmak için değildir. Bazı hallerde tıbbi gereklilikten kaynaklanan sebeplerle de burun estetiği yapılabilir. Yani hem estetik amaçlı, hem de burun fonksiyonlarının düzeltilmesi için bu ameliyat yapılabilir.
  Burun estetiği sırasında estetik burun şekli oluşturulurken, nefes alma sorunu, burun polipleri, burun eti büyümesi, deviasyon denen orta hattaki kemik eğriliği de giderilebilir. Bu sorunları olan burunda estetik görünümün elde edilmesi mümkün olmaz.

  Yurtdışından geleceğim ne yapmam gerekir ?

  Yurtdışından gelen hastalarımız için var ise tüm kan tahlil raporlarınız ve fotoğraflarınız sizden daha öncesinde istenir ameliyat programına uygun bir şekilde otel transfer ve istanbul’daki en iyi hastanelere operasyon organizasyonu yapılır. 

  Aranan alt yaş sınırı var mı?

  Burun estetiği için burun yapısının temel gelişimini tamamlamış olması gerekir. Ergenlik döneminin ardından yani 17-18 yaşından itibaren burun estetiği yapılabilir. Daha erken yaşlarda burun estetiği yapılırsa, kemiklerin büyüme yönünde sorunlar yaşanabilir.
  Burun estetiği için alt yaş sınırı aranmasına rağmen, üst yaş sınırı bulunmamaktadır. Eğer hastanın başka bir sağlık sorunu bulunmuyorsa, her yaşta burun estetiği yapılabilir.

  Burun estetiği sadece estetik amaçlı mı yapılır?

  Burun estetiği yaptırmak isteyenlerin tek kaygısı güzel görünen bir burun şekline sahip olmak için değildir. Bazı hallerde tıbbi gereklilikten kaynaklanan sebeplerle de burun estetiği yapılabilir. Yani hem estetik amaçlı, hem de burun fonksiyonlarının düzeltilmesi için bu ameliyat yapılabilir.
  Burun estetiği sırasında estetik burun şekli oluşturulurken, nefes alma sorunu, burun polipleri, burun eti büyümesi, deviasyon denen orta hattaki kemik eğriliği de giderilebilir. Bu sorunları olan burunda estetik görünümün elde edilmesi mümkün olmaz.

  Burun estetiği fiyatları nasıl belirlenir ?

  Rinoplasti ameliyatı fiyatları, hastanın beklentisine, ihtiyacına ve burnunun yapısına göre belirlenir. Burun estetiği fiyatının doktorunuzla ön görüşme yapmadan belirlenmesi sağlıklı bir sonuç vermez.

  Burun estetiği hangi durumlarda yapılmaz?

  17-18 yaş altındaki kişilere kemik gelişimi henüz tamamlanmadığı için burun estetiği ameliyatı yapılmaz. 18 yaş üzerinde, burnunda estetik kaygısı olanlar ya da fonksiyonel bozukluğa sahip olan herkes, burun estetiği operasyonu yaptırabilir.

  Burun estetiği zor bir ameliyat mı?

  Burun estetiği zor bir ameliyat değildir. Ameliyat ölüm riski çok çok az olan ve iyileşme sürecinin ameliyat sonrası artık çok hızlanmıştır. Gelişen teknoloji ile birlikte yüzde morluk veya şişlik oluşmasına da engel olur. 

  Tampon neden konur?

  Burun içerisindeki mukoza yapısının iyileşme sürecinde birbirine yaklaşarak gereksiz yapışmasını engellemek amacıyla burun tamponu kullanılmaktadır. 

  Silikon tampon ne zaman çıkarılır?

  Burun estetiği sonrasında tampon ortalama 3-6. günden itibaren çıkarılabilir. Kapalı burun ameliyatında ise tampon genellikle 2-3. günden itibaren çıkabilmekte.

  Burun estetiği kimler için uygundur?

  Burun estetiği yaptırmak isteyen hastaların Flor Klinik hekimleri tarafından genel bir muayeneye tabi tutulması şarttır. Bu muayeneler sonrası ameliyata uygun olduğu düşünülen kimselere cerrahi uygulamalar gerçekleştirilir.

  Estetik sonrasında sorunun tekrar etmesi mümkün müdür?

  Burun estetiği sonrasında burun yapısında değişme ve tekrar ameliyata başvurulması ihtimali yok denecek kadar azdır. Burun yapısına zarar verecek uygulamalara başvurulmadığı sürece tekrar ameliyata ihtiyaç yoktur.

  Operasyon sonrası burnum istediğim gibi olmazsa ne olur?

  Burun estetiği ile arzu edilen sonucun alınabilmesi adına planlama yapılır. Burnun operasyon sonrasında nasıl olacağına dair hemfikir olunduktan sonra operasyon gerçekleşir. Flora Klinik olarak riskleri minimize etmek en büyük hedefimizdir.

  Burun estetiği operasyonu ne kadar sürer?

  Operasyon süresi ortalama 2 saattir.

  Burun estetiği sonrasında herhangi bir iz kalır mı?

  Burun estetiği yaptığından burnunuzda herhangi bir iz kalmaz.

  Burun estetiğinde anestezi uygulanır mı?

  Operasyon sırasında lokal anestezi uygulanır.

  Burun estetiğinden sonra ne zaman duş alabilirim?

  Burun estetiğinden sonra duş almak için 1 hafta beklemeniz gerekmektedir.

  Burun estetiğinden sonra ağrı ne zaman geçer?

  Operasyondan sonra şiddetli ağrılar yaşayabilirsiniz. Bu ağrıları doktorunuzun önereceği ağrı kesiciler ile en aza indirebilirsiniz. Ancak ağrı genel olarak 72 saat içerisinde hafifleyecektir.

  Burun estetiği riskli midir?

  Burun estetiği sonrasında; nefes almakta güçlük, renk değişikliği, şişlik, burun içinde ve çevresinde uyuşma, yara ve revize ameliyat ihtiyacı meydana gelebilmektedir. Bunların dışında burun estetiğinde herhangi bir risk bulunmamaktadır.

  54 Hasta Yorumu
  1. Burcu

   Merhabalar, benim burnumda et var muayene olduğumda alınması gerek dediler. Ayrıca burnumuda beğenmiyorum estetik ameliyatı sırasında burnumdaki et alınır mı? Nefes almakta sorun yaşıyorum

  2. berk

   Selam, Ben fransada yaşıyorum. İznimi ülkemde geçirmek istiyorum ve amacım burun ameliyatı olmak. Kaç gün sonra dikişler alınır? morluklak ne zaman geçer?

   1. Merhaba Berk Bey;

    1 hafta istanbulda kalmanız gerekmektedir. Yardımcı olabilmemiz için yüzünüzün fotoğrafını whatsappdan +90 555 104 56 00 gönderebilirseniz size detaylı bilgi verebiliriz.

  3. Melek Sevcan

   Selam, gösterdiğiniz ilgiden dolayı tüm ekibinize teşekkür ederim. doktor, çok ilgili ve işinde uzman bir doktor. Kendimle barışmamı sağladığınız için gerçekten çok teşekkür ederim. Ameliyat olmayı düşünen arkadaşlar, çok düşünmeyin. Benim gibi memnun kalacaksınız 🙂 sevgiler. hocaya selam.

   1. Senem Hanım Merhaba;

    Tarih aralığı nedir ? ve yardımcı olabilmemiz için yüzünüzün fotoğrafını whatsappdan +90 555 104 56 00 gönderebilirseniz size detaylı bilgi verebiliriz.

   1. Ahmet Bey Merhaba;

    Doktorumuz görmeden fiyat vermemiz mümkün değildir. Yüzünüzün fotoğrafını whatsappdan +90 555 104 56 00 gönderebilirseniz size yardımcı olabiliriz.

  4. Sevda Çankırı

   hocam nefes darlığı için gitmiştim şuan rahat bir şekilde nefes alabiliyorum teşekkür ederim hocam.

  5. Irem Aydin

   Merhaba ben 17 yasindayim ve almanyada yasiyorum ve tam 3 senedir burnumu yaptirmak istiyorum. Ameliyat fiyatini ögrenebilirmiyim?

   1. Merhaba İrem Hanım;

    Burun estetiği için 18 yaşınızı doldurmanızı öneririz. Burun estetiği hakkında detaylı bilgi almak için +90 555 104 56 00 görüşebilirsiniz.

   1. Merhaba Gizem Hanım;

    Burun estetiği operasyonu için yaşınız uygun +90 555 104 56 00 yüzünüzün fotoğraflarını gönderebilirseniz size yardımcı olabiliriz.

  6. Arzu Bilgic

   Merhabalar, burun estetigi yapacak olan operatör Doktor kimdir acaba ögrenebilir miyim? Ilgileniyorum, w.app üzerinden profil fotografi yollayabilirim. Saygilar..

   1. Nihat Bey Merhaba;

    Fiyat verebilmemiz için yüz bölgenizin fotoğrafını görmemiz gerekmektedir. +90 555 104 56 00 yüzünüzün fotoğraflarını gönderebilirseniz size yardımcı olabiliriz

  7. zhzh

   selam ben birden fazla amelyat yada estetik yaptirmak istiorum mesela burun ,diz etrafindaki fazlaliklar ve bacaklarmdaki ust kisminda cok fazla fazlaliklar vardir bunlari aldrmak istiyorum ,butunbunlar nekadar alabiliyor?

   1. Merhaba Emrah Bey;

    Fiyat verebilmemiz için yüz bölgenizin fotoğraflarınızı görmemiz gerekir. +90 555 104 56 00 yüzünüzün fotoğraflarını gönderebilirseniz size yardımcı olabiliriz

  8. Gizli

   Merhaba ben yurt disindan yaziyorum. Bundan 3 yil once burnuma darbe aldim ve burnumda gozle gorunmeyecek fakat hisedilecek bir yamultu olustu ve grip oldugumda ve geceleri nefes alip vermekte zorlaniyorum. Ameliyat sureci nekadar ve fiyat nekadar? Bilgileriniz ricadir.

   1. Merhaba;

    1 hafta istanbul’da kalmanız gereklidir. Fiyat verebilmemiz için yüz bölgenizin fotoğraflarınızı görmemiz gerekir. +90 555 104 56 00 yüzünüzün fotoğraflarını gönderebilirseniz size yardımcı olabiliriz

    Sağlıcakla Kalın.
    Flora Klinik

  9. Lale

   Merhaba ,
   Ben Australyada yasiyorum. Burnumu hafif kucultmek istiyorum. Bunun bana nekadara mal olur ve ne kadar sure gerkiyor?

   1. Merhaba Lale Hanım;

    1 hafta istanbulda kalmanız yeterli.

    Fiyat verebilmemiz için yüz bölgenizin fotoğraflarınızı görmemiz gerekir. +90 555 104 56 00 yüzünüzün fotoğraflarını gönderebilirseniz size yardımcı olabiliriz.

  10. Emel Büyükbaş

   Göbekten yağ aldırmak istiyorum.56 yaşındayım.1.75 72 kiloyum göbek yağından kurtulmak istiyorum.

  11. Fatma Nur

   Merhaba ben viyanada yasiorum ve bu yaz tatilde burun estetigi olmak istiorum fakat 16 yaşindayim bir problem olurmu 16 yaşinda olmama ramen estetik ameliyati olabilirmiyim?

  12. Şenol Yağan

   Merhaba
   Ben almanyadan katiliyorum
   Burnumu beyenmiyorum acaba resim yolasam Bana nur öneride bulunabilirmisiniz resimle nur calisma olursa memnun olurum

   1. Merhaba Şenol Bey;

    Fiyat verebilmemiz için yüz bölgenizin fotoğraflarınızı görmemiz gerekir. +90 555 104 56 00 yüzünüzün fotoğraflarını gönderebilirseniz size yardımcı olabiliriz.

    Sağlıcakla Kalın.
    Flora Klinik

  13. Dila

   Merhaba, ben almanyada yasiyorum.
   Burun ameliyati olmak istiyorum.
   Ameliyatdan sonra nekadar bi süre sonra Almanyaya geri dönebilirim?

   1. Merhaba Busra Hanım;

    Yaşınız gayet uygun daha önce operasyon geçirdiniz mi ? Burnunuzda çarpma yada bir kaza sonucu bir travma oldu mu ? bunları öğrenebilmemiz için yüzünüzün fotoğraflarını Whatsappdan 0090 555 104 56 00 gönderebilirseniz size detaylı bilgi verebiliriz.

  14. Zehra Hanım Merhaba;

   Şişme morarma kişiye özel bazı hastalarımızda hafiften oluyor bazı hastalarımızda ise hiç yok ağrı için biz sizi 1 gün hastanemizde kontrol altında tutuyoruz ve ağrı kesici ilaçlarla hissetmiyorsunuz. Karar verin tekrar görüşelim kendinizi en iyi tanıyan sizsiniz 🙂

  15. Emine

   Merhabalar ben 18 yaşındayım ve burnumu yaptırmak ısıtıyorum çünkü küçükken burnum kırıldı ama nefes alıp vermede bır sorunum yok yaşım uygun müdür ?

  Sizin Yorumunuz