fbpx
Menü
Türkçe İngilizce Arapça

Mynet Altın Oran Tekniği ile Estetik

“Flora Klinikte doktorumuz burun estetiğinin hangi teknikle yapılacağına karar vermek için hastalarda bazı değerlendirmeler yapmaktadır.Hastanın genel durumundan, burunda yapılacak düzeltmelere kadar her detay dikkate alınır. Burada önemli olan estetik cerrahın deneyimli olduğu tekniğin hangisi olduğu, kapalı ve açık teknikte hangisine hakim olduğudur.”
>>>Devamı için

Aydınlık Gazetesi 4A Vaser Liposuction

“Vaser liposuction 4A tekniği ile yağ alma Flora Klinik tarafından bölgesel yağlanma sorunu olan kişilere önerilmektedir. Flora Klinik bu yöntemle yağ aldırmanın daha iyi sonuç verdiğini belirtmektedir. Yöntemin uygulanmasından önce doktorumuz hastanın cilt kalınlığını, yağ lokalizasyonu, yağ miktarını ve yağ yoğunluğunun olduğu alanları belirler”

>>>Devamı için

F5 Haber Kalem Tekniği Saç Ekimi

Flora Klinik saç ekim uzmanları bu alanda uzmanlaşmış ve saç ekiminde kalem tekniğini başarıyla uygulamaktadır. DHI (Direct Hair Implant) yani kalem tekniği yönteminde saç kökleri Fue yöntemindeki gibi toplanır, kalem ucuna yerleştirilen kökler saçsız alana enjekte edilir. Bu hem saç köklerinin işlevini kaybetmesini önler, hem de daha sık saç ekimi yapılmasına olanak verir.

>>>Devamı için

+90 555 104 01 32
WhatsApp ile Sor