fbpx
Menü
Türkçe İngilizce Arapça

Aquafilling Kalça Büyütme Fiyatları

aquafiling kalça büyütmeKalça büyütme için ameliyata gerek kalmadan aquafilling yöntemi kullanılabilir. Aquafilling kalça büyütme fiyatları protezle yapılan kalça büyütme ameliyatına göre daha uygundur. Bu yöntemde kalça bölgesine kesi yapmadan, silikon popo protezi kullanılmadan istenen görünüm daha kolay elde ediliyor. Dolgu enjeksiyonu yardımıyla kalçalarda istenen büyüklük ve görünüm sağlanıyor.

 

Aquafilling dolgu maddesiyle yapılan bu kalça büyütme yöntemi yine aynı adla anılır. Bu dolgu maddesi estetik alanında pek çok bölgede kullanılır. Kalçada büyütme istenen bölgeler belirlenerek dolgu maddesi cilt altına enjekte edilir. Uygulamadan önce bölgeye lokal anestezi uygulandığı için hastalar enjeksiyon sırasında iğne girişlerini hissetmez. Bu nedenle aquafilling kalça büyütme konforlu bir şekilde tamamlanır. Brezilya tipi kalçalara sahip olmak için bu yöntem oldukça kolay bir şekilde uygulanabilir. Kalça bölgesi hem yuvarlak hatlara sahip olur, hem de biraz daha kalkık bir görünümde olur. Hastalar uygulama tamamlandığında günlük yaşamlarına hemen geri dönebilir.

 

Kalça büyütme ameliyatı fiyatları için araştırma yapanlar bunun maliyetli olduğunu da görebilir. Ancak aquafilling kalça büyütme fiyatları bununla karşılaştırıldığında oldukça hesaplıdır. Bu avantaj sadece fiyatlarla sınırlı kalmaz. Ameliyatsız kalça büyütme yöntemlerinden olan yağ enjeksiyonu yapıldığında yağ dokusunun bir bölümü eridiği için etkisi çok uzun sürmez. Kalçaya enjekte edilen yağların yaklaşık % 60 kadarı kısa sürede erir. Aquafilling yönteminde ise kalça büyütme etkisi 5-8 sene kadar devam etmektedir.

 

Silikon ile kalça büyütme ameliyatı ise kişilerde her zaman doğal bir görünüm sağlamayabilir. Kişinin vücudunda bir ağırlık gibi durabilir, zamanla silikonda yapışma, buruşma gibi olumsuz etkiler olabilir. Bu sorunlar özellikle ameliyatın uzman olmayan ellerde yapılması halinde görülür. Aquafilling kalça büyütme yönteminde ise, dolgu maddesi kalça bölgesinin yumuşaklığında olur ve daha doğal bir görünüm sağlar. Vücutla adeta bütünleşir. Zamanla da herhangi bir duyu kaybı yaşanmaz. Aquafilling maddesinin herhangi bir yan etkisi de görülmemiştir. Doğal bir madde olduğu için kalça büyütmede rahatlıkla kullanılabilir.

 

Aquafilling kalça büyütme nasıl yapılır?

 

Kalça büyütme isteği olan hastanın öncelikle bu alanda uzmanlaşmış bir plastik cerrah ile görüşmesi gerekir. Görüşmede hastanın beklentileri ve sorunları değerlendirilir. Aquafilling hakkında bilgilendirme ve diğer yöntemlerle kıyaslaması yapılır. Daha önceden bu yöntemle kalça büyütme yapılmış hastaların önceki ve sonraki fotoğrafları gösterilir. Hastaya aquafilling kalça büyütme fiyatları da verilerek karar vermesi beklenir.

 

Bu yöntemle kalça büyütme yaptırmak isteyen hasta işlem odasına alınır. Hastanın önce resimleri çekilerek, dolgu yapılacak olan bölgelerde işaretlenir. Bu işaretlemede özel kalça çekiciliği kriterlerine de dikkat edilir. Bu bölgelere aquafilling dolgu maddesi enjekte edilir ve çekici bir kalça görünümü elde edilir. Uygulama tamamlanınca hastaya uyması gerekenler hakkında bilgiler verilir. Hastanın herhangi bir sorun yaşanmaması halinde, kontrol için 1 ay sonraya gün verilir.

 

Aquafilling kalça büyütme avantajları nelerdir?

 

Bu yöntem cerrahi bir işlem olmadığı gibi hastalarda herhangi bir travmaya da neden olmaz. Aquafilling dolgu maddesinin insan vücuduyla uyumu en üst seviyededir. Bileşimi % 98 sudan oluştuğundan hem uyum sağlar, hem de vücuda doğal bir görünüm verir.

 

Aquafilling kalça büyütme uzun süreli etki yaratır. Kalıcılığı yaklaşık 5-8 yıl arasındadır. Silikon kalma büyütme ameliyatında olduğu gibi iz bırakmaz. İğne ucu büyüklüğünde açılan delikten enjekte edilen dolgu sonrası delik kapatılır. Bu işlemin yapıldığı dışarıdan anlaşılmaz.

 

Aquafilling kalça büyütme fiyatları diğer yöntemlere göre daha makul düzeydedir. Hastaların bu işlem için hastanede kalmasına gerek olmaz. 30-40 dakikada işlem tamamlanır. Hastalarda uygulama sonrasında işine, normal yaşamına dönebilir. Bu avantajlarının yanında aquafilling dolgusu kalçadaki yumuşak dokularla mükemmel bir uyum sağlar, doğal bir görünüm oluşturulur. Kalça bölgesindeki duyu hassasiyeti de korunur.

 

Aquafilling kalça büyütme yeniden yapılır mı?

 

Daha önceden bu yöntemi kullanarak kalça büyütme yapılan hastalarda talep olursa yeniden kalça büyütme yapılabilir. Aquafilling kalça büyütme fiyatları uygun olduğundan bu işlemin etkisi azalmaya başladığında yeniden yaptırmalarında sorun yaşanmaz. Dolgu maddesinin vücut tarafından emilmesinden sonra etkisi azalacağı için yenilenmesi mümkün olur. Kolay ve hesaplı bir uygulama olan aquafilling kalça büyütme hastaların memnun kaldığı bir uygulamadır.

KLİNİĞİMİZ
HASTA YORUMLARI

“Aquafilling Kalça Büyütme Fiyatları” için 3 cevap

  1. Hilal dedi ki:

    Aquafilling fiyat biligisi alabilirmiyim?

  2. canan şengel dedi ki:

    45 yaşında üç çocuk annesiyim kilolu olmadığımdan kalça büyütme yatırmak istiyorum yaklaşık bir fiyat ricaedebilirmiyim

  3. ayse yasar dedi ki:

    Merhaba Aquafilling yontemi ile popo buyutme fiyati nekadar?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir