Flora Klinik

Anlaşmalı Hastaneler

 
Memorial Sağlık Grubu, alanında uzman doktor ve sağlık çalışanlarından oluşan seçkin kadrosu ve hasta memnuniyeti odaklı hizmet prensibi doğrultusunda kurulmuştur. Şubat 2000’den beri hizmet veren Memorial Hastanesi, her zaman etik ilkeler ışığında hizmet verir. Mükemmellik anlayışı doğrultusunda uluslararası kaliteye sahip olan kurum, eksiksiz sağlık çözümleriyle alanında dünya markası olmayı hedefler.

Anlaşmalı Hastanemiz

Memorial Hastanesi

 
Türkiye’nin en yaygın sağlık grubu MLP Care Grubu’nun amiral gemisi konumundaki Medical Park Hastaneleri, 1993 yılından bu yana 15 ilde 25 hastane ile hizmet vermektedir.

 

‘Herkes için Sağlık’ felsefesiyle Türkiye’nin dört bir yanında yüksek standartlarda sağlık hizmetleri sunmanın yanı sıra; imza attığı bilimsel çalışmalarla bugün yalnızca Türkiye’de değil, dünyanın önde gelen sağlık grupları arasında yer alıyor.

Anlaşmalı Hastanemiz

Medicalpark Hastanesi

 
1991 yılında bir semt hastanesi olarak başlayan Acıbadem Sağlık Grubu, günümüzde büyük bir başarıya imza atarak sağlıkta bir eko-sistem yarattı. 18 ülkede toplam 22 hastane ve 14 klinikle hizmet veren Acıbadem Sağlık Grubu, destek hizmet şirketleri ve Acıbadem Üniversitesi ile sağlığın her alanında “360 derece” hizmet üretiyor.

Anlaşmalı Hastanemiz

Acıbadem Hastanesi

 
1989 yılında kurulan Florence Nightingale Hastanesi, başlangıçta 50 yataklı küçük ve iddialı bir sağlık merkezi olarak faaliyete başlamış, yılda sadece 250 açık kalp ameliyatı gerçekleştirilebiliyordu. İnsanların sürekli artan güveni, desteği ve yapılan başarılı çalışmalarla Florence Nightingale kısa sürede 302 yataklı yılda 2000’in üzerinde açık kalp ameliyatının başarıyla gerçekleştirildiği, uluslararası standart ve ölçülerde büyük bir hastane şekline gelmiştir.

Anlaşmalı Hastanemiz

Florence Nightingale Hastanesi

 
1992 yılından bu yana sağlık hizmetlerinde kalitenin adresi olarak faaliyetlerine devam eden Medicana Sağlık Grubu’nun şubelerinden biri olan Medicana Çamlıca Hastanesi 1999 yılında Üsküdar’da hizmet vermeye başlamıştır. Alanında öncü sağlık merkezlerinden biri olma vizyonuyla kurulan Medicana Çamlıca Hastanesi, teknolojik altyapısı ve uzman sağlık kadrosu ile öne çıkan sağlık merkezlerinden biridir.

Anlaşmalı Hastanemiz

Medicana Hastanesi

Anlaşmalı Hastanelerimiz